Artur Pawłowski będzie przemawiał na międzynarodowej konferencji Pastorów w Polsce.

 

Artur Pawłowski, organizator Ogólnopolskiego Marszu dla Jezusa w Warszawie, który w tym roku odbędzie się 15 czerwca 2014 r. (https://marszdlajezusapolska.pl/trasa) i założyciel Kościołów Ulicznych na Świecie został zaproszony aby przemówić do Pastorów i Liderów przybywającym do Polski z całego świata na konferencję, która ma się rozpocząć 24 kwietnia 2014 r. w Hotelu Novotel (ul. 1 Sierpnia 1) w Warszawie.

Pastor Pawłowski, polski emigrant zamieszkały na stałe w Kanadzie budzi wiele emocji i kontrowersji. Słuchając jego wypowiedzi człowiek jest zmuszony do refleksji, do podjęcia decyzji. Rzuca wierzącym ostre wyzwanie pytając: „Czy będziesz Chrześcijaninem tylko z nazwy przynależącym do jakiejś tam Denominacji? Czy w końcu staniesz się naśladowcą Chrystusa i tak jak On swoimi czynami a nie tylko pustymi słowami przyprowadzisz Królestwo Boże do ludzi”.

Przez swoje bezkompromisowe biblijne poglądy niejednokrotnie znajdował się w opałach. Za publiczne głoszenie Słowa Bożego na temat aborcji, homoseksualizmowi, rozwodom, korupcji i za zajmowanie się osobami bezdomnymi dziesięciokrotnie zostawał aresztowany. Ponad sto razy stawał na wokandach najróżniejszych sądów. Do tej pory pomimo już prawie dziesięcioletniej rządowej i medialnej na niego nagonce nigdy nie został kryminalnie skazany.

Pawłowski przylatuje z Kanady na to wydarzenie z przewodnią myślą którą jest temat wyjścia poza cztery ściany religii. Rzuca ludziom chodzącym do Kościoła swoisty test wiary. Pyta „Czy naprawdę wierzysz, że Bóg jest Wszechpotężny? Czy swoimi czynami pokazujesz, że mu ufasz bezgranicznie? A może jesteś tylko osobą religijną, wierzącą na pokaz nawet jeżeli sam myślisz, że jest inaczej. Czy przyglądając się twojemu życiu zobaczylibyśmy Jezusa czy Faryzeusza”.

Kanadyjski Pastor wierzy, że to Kościół ma być przewodnim motorem ku zmianom w każdej dziedzinie życia. Czy to jest edukacja/szkolnictwo przyszłych pokoleń, polityka czy też może media, twierdzi, że to człowiek Boży ma trzymać moralną poprzeczkę, więcej-ma ją trzymać jak najwyżej tylko potrafi nie uginając kolan przed presją politycznej poprawności. Potrząsa siedzącymi na kościelnych ławkach deklarując „Jeżeli światło nie chce świecić nieustannie się wycofując, to co pozostaje? Nie oczekujmy sprawiedliwości Bożego Królestwa od ciemności! Ci zaślepieni złem ludzie nie znają niczego innego. To światłość przynosi zmiany ku dobremu-ku wolności. To my jesteśmy odpowiedzialni za to jak wygląda nasz Kraj, nasze miasta, nasze rodziny. Pytanie jest tylko jedno, czy widząc zło naokoło nas chcemy coś z nim zrobić?”.

Budzi to wiele kontrowersji wśród ludzi religijnych i apatycznych. Wszyscy ci którzy nie chcą wyjść z komfortu swoich budynków i wygodnych ławeczek są poruszani do szpiku kości. Wielokrotnie w trakcie Jego kazań „Faryzeusze dnia dzisiejszego” jak ich On sam nazywa są tak mocno konfrontowani, że potrafią wstać wychodząc z sali nie czekając na zakończenie.

Jeżeli masz ochotę posłuchać człowieka który praktykuje to co głosi i głosi to co robi to na pewno jest to twoja okazja. Z konferencji wyjdziesz z nowym ogniem i zapałem do tego aby z poświęceniem przyprowadzać Królestwo Boże w każde miejsce do którego zaprowadzi cię Jezus. Przyjmując Jego wyzwanie już nigdy nie zadowolisz się złudnym pokojem kościelnej ławki.

Kilka dodatkowych cytatów z wystąpień Artur Pawłowskiego mówią same za siebie.

„Chrześcijanin dla diabła ma być Lwem a nie hieną. Ma być zdobywcą, który nigdy nie zadowoli się tylko padliną pozostawioną przez wroga”

„Teologowie Słowa Bożego nie dostaną się do Królestwa Bożego tylko za to, że posiadają dyplom ukończenia szkoły. Dostaną się tam tylko wtedy, kiedy staną się wykonawcami tegoż Słowa”

Jest już czas aby postawić swoje stopy na ziemi, którą dał nam Bóg i wziąć ponownie obietnice zawarte w Jego Słowie. Żyjemy w czasach w których Bóg powołuję ludzi z namaszczeniem Nehemiasza. W jednej ręce dzierżą oni kielnię murarską, odbudowując moralne i duchowe mury kościoła, który ma mocno stać. Kamień po kamieniu murują oni odbierając to co zostało zrabowane i zniszczone przez tych co nienawidzą Boga i Jego ludu. W drugiej ręce Ci Herosi wiary trzymają miecz gotowy do walki i obrony tego co otrzymali w swoim dziedzictwie od Boga Ojca. Czujni, wytrwali i niestrudzeni stoją w wyłomie. To jest prawdziwa armia Pana. W Prawdzie i w Duchu deklaruje słowa w rytm pewnej piosenki: ” Zdecydowałem, nie cofnę się już stąd. Zdecydowałem, odbieram ziemię swą. Zdecydowałem, nie oddam już nic. Wezmę miecz, będę stał jak lew. Walcząc w imieniu Twym!"

"Taki jest właśnie bezkompromisowy, prawdziwy Kościół Jezusa Chrystusa".

W trakcie tego spotkania Artur Pawłowski zaprosi również uczestników konferencji do aktywnej partycypacji w wydarzeniach takich jak Marsze dla Jezusa czy Kościoły Uliczne, które powstają w tej chwili na całym świecie.

Na konferencji będzie również przemawiał Enoch Adeboye Naczelny Pastor Kościoła RCCG, kongregacji liczącej sobie ponad pięć milionów członków.

Data konferencji to 24-26 kwietnia godziny 8.00-16.00 oraz 18.00-23.00 W sobotę od 8.00 do 12.00

Miejsce-Hotel Novotel, ul.1 Sierpnia 1, Warszawa

W imieniu naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa serdecznie zapraszamy!

 

Seminarium na temat Ewangelizacji i prześladowań w roku 2013.

IMG 6185

 

Międzynarodowa konferencja Pastorów i Liderów z ponad czterdziestu narodów w 2013 roku.

IMG 6406

 

Nathaniel Pawłowski wraz z Pastorem i współorganizatorem Marszów dla Jezusa w Polsce Jerzym Przeradowskim

IMG 6232

 

Pastor Enoch Adeboye

IMG 6241

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
276613
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram