Artur Pawłowski

Inicjatorem Marszu dla Jezusa w Warszawie jest Artur Pawłowski, pastor Street Church w Calgary w Kanadzie oraz inicjator i organizator pierwszego spotkania Kościoła Ulicznego w Warszawie.
Artur, wraz z grupą oddanych Bogu ludzi, cztery razy w tygodniu karmi setki bezdomnych na ulicach miasta Calgary, głosząc z odwagą Ewangelię, czego rezultatem były nawrócenia narkomanów, dealerów narkotyków, prostytutek, a nawet płatnych morderców (część z tych osób pracuje dotychczas w kościele ulicznym jako wolontariusze), jak również liczne uzdrowienia dotykające tych, którzy dzięki służbie kościoła ulicznego przyszli do Boga z wiarą. Wyjście z Ewangelią na ulicę i obserwacja padających na kolana przed Bogiem ludzi, dla których nie było już ani nadziei, ani miejsca w społeczeństwie, przekonała Artura o potrzebie wyjścia Chrześcijan z kościelnych ławek na zewnątrz - do ludzi, którzy bez tego nigdy nie usłyszeliby Dobrej Nowiny o wolności dostępnej dla każdego, kto uwierzy w doskonałą ofiarę, jaką Bóg w osobie Jezusa Chrystusa złożył raz na zawsze za nas

Kościół uliczny w Calgary wydaje ponad 200,000 tysiecy posiłków rocznie, tym samym pokazując namacalną łaskę i miłosierdzie Żywego Boga.

Marsz dla Jezusa (March for Jesus) odbywajacy się od kilku lat w Calgary jest przykładem tego, że głoszenie Ewangelii z mocą i objawianie światu autentycznej radości, jaką jako Chrześcijanie mamy żyjąc w jedności ze sobą nawzajem i z Bogiem, porusza i dotyka serc osób ze wszystkich sfer społecznych, zmieniając panoramę miasta i wprowadzając do niego świeży powiew życia.

Artur Pawłowski głosi na ulicach Calgary cztery dni tygodniu. Przez kilka lat pełnił rolę hosta w nadawanej na arenie międzynarodowej produkcji ewangelicznej o nazwie Evangelism in Action (Ewangelizacja w Akcji) emitowanej trzy razy w tygodniu na Miracle Channel i przez kanał satelitarny Vision Heaven na galaxy 25 i hot-bird 6 (110 milionów anten satelitarnych). Kanał obejmuje swoim zasięgiem cale terytorium USA, Kanadę, Mexyk, Europę, Bliski Wschód i Północną Afrykę. Wielokrotnie udzielał wywiadów mediom, a hitoria jego życia została przedstawiona w nagrodzonym reportażu radiowym w Polsce.

Artur Pawłowski jest dobrze znanym adwokatem ludzi biednych i bezdomnych w Calgary w stanie Alberta; składał świadectwo przed prawnikami, sędziami, politykami i mieszkańcami miasta o wielkości żywego Boga. Był aresztowany za publiczne czytanie Biblii w parku w Calgary w 2006 roku, i od tamtej pory był aresztowany lub musiał oddać się w ręce władz dziewięć razy. Przez kilka lat stał w obliczu stałego szykanowania i prześladowania za głoszenie na ulicach Calgary. Slużba Kościoła Ulicznego dostała łącznie ponad 150 mandatów i pozwów do sądu, dotyczących karmienia i dbania o bezdomnych. Kościół Uliczny karmi tysiące bezdomnych każdego miesiąca, i pomógł setkom z nich wyjść z ulicy, dosłownie zmieniając życia dealerów narkotyków, prostytutek i alkoholików, oraz pomagając im stanąć na własne nogi w imieniu Jezusa Chrystusa i poprzez moc Ducha Świętego.

Wielokrotne wygrane w sadach pozwolily Arturowi Pawlowskiemu na zmiane niekonstytucyjnych praw, w rezultacie spowalniając początki prześladowania chrześcijan w Kanadzie.

Perły Reportażu PR - naciśnij tutaj: "Adwokat ulicy"

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318015
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram