Bóg Ojciec, Duch Święty, Jezus Chrystus

Bóg Ojciec, Duch Święty, Jezus Chrystus, Zbawiciel, Jedyny Bóg Wszechmogący, Wszechobecny, Wszechwidzący, Sprawiedliwy, Miłościwy i Miłosierny. Jedyny Zbawca, Jedyna Droga, Jedyna Prawda, Jedyny Dawca Życia. Jedyny Pośrednik pomiędzy Bogiem a człowiekiem.

Jezu kochamy Ciebie. Wywyższamy Ciebie i dziękujemy Ci, że możemy wspólnie w naszym kraju w Polsce uhonorować Ciebie na ulicach naszej stolicy Warszawy!

Panie Jezu, niech w imieniu Twoim dzięki temu wydarzeniu, które w swojej łasce nam pozwalasz zorganizować wielu opamięta się ze swoich grzechów, odwróci się od nich i przyjmie Ciebie Jezu jako swojego Pana i Zbawiciela, który umarł i zmartwychwstał za wszystkie grzechy i wszystkich ludzi.

Panie daj nam zebrać tak długo wyczekiwane żniwo. Pozwól aby wielu mogło przyjąć Twoją Ewangelię i aby ugięli swoje kolana przed Tym który stworzył wszystko! Niech każdy język wyzna, że Jezus Chrystus jest Panem panów i Królem królów!

"Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”. Ewangelia według św. Jana 14-6

Ty Boże warty jesteś tego aby publicznie deklarować Twoje imię. Ty Jesteś Jedyny nasz Pan i Jedyny nasz Zbawca. Tobie cześć i Chwała na wieki wieków!

Amen

Artur Pawłowski

Organizator Marszu dla Jezusa w Warszawie

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318015
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram