Cały tydzień tylko dla Niego! Jezusa Chrystusa!

Kiedy cztery lata temu w trakcie Marszu dla Jezusa w Warszawie z wielką radością oglądaliśmy te uśmiechnięte i roztańczone tłumy ludzi bawiących się razem w jedności. Wywyższających i uwielbiających naszego Boga na ulicach naszej stolicy zaiskrzyła w nas szalona myśl „ Zorganizujmy nie tylko jeden dzień uwielbienia dla Jezusa Chrystusa naszego Boga, tylko cały dla niego festiwal. Muzyka i pieśni wywyższające i mówiące o naszym wspaniałym Ojcu. Kilka dni, gdzie będzie można przyjść i posłuchać wielu wykonawców, wiele zespołów, skosztować różnych rodzajów muzyki chrześcijańskiej a przy okazji poznać wspaniałych ludzi, których pragnieniem było uwielbianie Boga nie tylko od czasu do czasu ale na co dzień.

Często słyszeliśmy jak to nasi chrześcijańscy muzycy borykali się z finansami i możliwościami aby móc na profesjonalnym poziomie dokształcać się artystycznie. Wywyższać Boga i połączyć te rzeczy razem; pracę, dom, pasję do Jezusa i muzyki. Pamiętam jak siedząc po marszu zastanawialiśmy się co moglibyśmy zrobić aby temu zaradzić. Wtedy okazało się to niemożliwe, brak finansów, wsparcia i odpowiednich ludzi, wizjonerów pełnych wiary-zrobił swoje. Musieliśmy tymczasowo pomysł odłożyć na półkę. Dopiero teraz po tych kilku latach z tej małej iskierki rozpalił się ogromny już niegasnący ogień. Bóg dopasował do siebie tych którzy wierzą w Boga znaków i Cudów. Boga Wielkiego i Wszechmogącego. Pana większego niż nasze ułomności i ograniczenia. Dzięki Jego łasce rozpoczęliśmy przygotowania do tego wydarzenia.

Międzynarodowy i zarazem Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej “Glory” właśnie ruszył z miejsca. Przyjmowane są zgłoszenia. Rozpoczęła się kampania reklamowa. Poszukujemy artystów i zespoły, które chciałyby w tym wziąć udział. Są już słowa zachęty i wsparcia, pojawiła się i opozycja prosto z piekła rodem. Chwała Bogu za to, że tych przeciwko nam jest mniej niż tych którzy są z nami!

16 "Nie lękaj się, bo liczniejsi są ci, co są z nami, aniżeli ci, co są z nimi". 2 Księga Królewska 6:16

Opozycja potwierdza tylko to, że inicjatywa jest od Boga i z Jego Ducha. Sam Bóg miał wielu wrogów jak i również i Jego Apostołowie borykali się z atakami przeciwko temu do czego powołał ich Pan. Więc jesteśmy w doborowym towarzystwie. Poruszenie związane z tą inicjatywą utwierdza nas tylko w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze. Koła i tryby ruszyły. Biegniemy do przodu, jednak te wydarzenie nie będzie takie samo bez waszego udziału! W Królestwie Bożym każdy odgrywa kluczową rolę. Każdy jest potrzebny i tak samo ważny. Wyobraźmy sobie Króla bez jego armii i armie bez przywódcy. My mamy naszego władce, naszego Króla kwestą jest czy pragniemy być Jego armią? Na to pytanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

Czy jesteś wizjonerem tak jak my? Czy chcesz się dołączyć do tego dzieła? Ono jest tak wielkie, że kiedy w końcu dojdzie do skutku będziemy na koniec musieli wszyscy przyznać „To sam Bóg stał za tym przedsięwzięciem i to Jemu i tylko Jemu należy się chwała!”

Festiwal nazywa się „Chwała” czyli „Glory” w języku angielskim ponieważ właśnie tak czujemy, że to Temu Jedynemu Bogu należy się wszelka Chwała i Cześć na wieki wieków! Godny jest nasz Pan naszego uwielbienia.

Są różne formy oddawania Bogu czci. Jedną z nich jest pieśń i muzyka. Dołącz do nas w tym jakże wspaniałym radosnym śpiewie i melodii, która wierzymy będzie miła Temu który nas wszystkich stworzył.

Na tym etapie potrzebne jest praktycznie wszystko-wolontariusze, muzycy, wokaliści, sponsorzy, wstawiennicy i ci którzy pragną przyjść i po prostu usłużyć tymi darami, które sami otrzymali od tego wspaniałego i Jedynego Zbawcy Jezusa Chrystusa.

Cały tydzień tylko dla Niego! Piosenki o Nim! Muzyka na Jego Chwałę! W jedności Ducha i Serca pragniemy uwielbić Tego, który się nas publicznie nie powstydził.

Stań się częścią festiwalu „Chwały”

Festiwal Chwały jest częścią Tygodnia Jezusa organizowanego w Warszawie od 21 czerwca do 28 czerwca 2015 roku w czasie którego odbywały się będą wspaniałe wydarzenia ewangelizacyjne (codzienne koncerty) w tym również „SLOT” i „Marsz dla Jezusa”

"Mając tę pewność, że Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, będzie je też pełnił aż do dnia Chrystusa Jezusa." Filipian 1:6

Fundacja „W Akcji”
Kontakt:
glory.festiwal@gmail.com

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324319
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram