Elvis wśród naszych jurorów!

Mamy dla Was intrygującą wiadomość! Do grona jurorów naszego Festiwalu dołączy

Elvis Presley!

Elvis, a dokładnie jego współczesny sobowtór, który od lat doskonali się w tej roli -  Leland Johnson - doskonale oddaje styl i urok pierwowzoru. Najbardziej znane piosenki Elvisa Leland uzupełnia o własne teksty z ewangelizacyjnym przesłaniem. Szczególnie upodobał sobie pieśni gospel, które oprócz uroku i nastroju niosą duchowe treści. Z tego powodu w USA zyskał przydomek Gospel Elvis.
 
Śpiewa, odkąd jako nastolatek pierwszy raz usłyszał Presleya. Zachwycił go głęboki głos i pełne charyzmy wykonania. Wykorzystując swój mocny baryton, postanowił nauczyć się tych utworów i odtwarzać pełny image króla pisenki, łącznie ze strojami. Z czasem zaczął modyfikować teksty, by móc przekazać własne pomysły. Zdobył drugą nagrodę w największym na świecie konkursie naśladowców Elvisa. Choć sam się nie reklamuje i nie prowadzi nawet strony internetowej, i tak nieustannie koncertuje, występując od Kanady, USA po Gwatemalę i wyspy karaibskie.
 
Jego ulubione pisenki to „How Great Art Thou” (Jak wielkimś Ty), „Caught in a Trap” czy „That’s All Right, Mama”, których będziecie mogli posłuchać, jeśli przyjedziecie na Festiwal.

Serdecznie zapraszamy!

kontakt mailowy: glory.festiwal@gmail.com

Zdjęcie: Elvis/Leland na koncercie charytatywnym dla bezdomnych zorganizowanym przez Kościół Uliczny w Calgary.

Elvis

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324317
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram