Festiwal „Glory”

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Artur Pawłowski i chciałbym was- muzyków, wokalistów, instrumentalistów, grających w zespole lub indywidualnie zaprosić na organizowany przez nas Międzynarodowy i zarazem Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej pod nazwą “Glory” czyli „Chwała” Jeżeli masz/macie pragnienie i chęć wzięcia udziału w tym chrześcijańskim festiwalu, który odbędzie się od 22 do 28 czerwca 2015 roku w Warszawie to prosimy o składanie swoich zgłoszeń na adres mailowy glory.festiwal@gmail.com

Festiwal „Glory” będzie emitowany i nagrywany przez kilka stacji telewizyjnych po czym z całości zrobiony zostanie materiał DVD.

Profesjonalne Jury powołane przez organizatora festiwalu oceniać będzie:
Walory głosowe
Interpretację
Tekst
Muzykalność
Wyczucie rytmu
Ogólny wyraz artystyczny
Przesłanie

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc organizatorzy przewidują nagrody. Zwycięzcom konkursu finałowego zostaną przyznane nagrody o łącznej wartości 30.000 tysięcy złotych.

-nagrody pieniężne, profesjonalne nagranie własnej płyty, nagranie teledysku, i różnego rodzaju wyróżnienia. O podziale nagród decyduje jury.  Ponadto udział w koncercie finałowym i nagroda specjalna.


Serdecznie was zapraszam do wzięcia udziału w tym festiwalu i w imieniu organizatorów życzę powodzenia i Bożego błogosławieństwa!

Artur Pawłowski

PS. Sponsorzy! Jeżeli chcielibyście wziąć udział w tej inicjatywie i zareklamować swoją działalność na szerszą skalę i zarazem wspomóc muzykę chrześcijańską w Polsce i nie tylko, to prosimy o kontakt mailowy: art@streetchurch.ca. Udział w tym festiwalu jest całkowicie wolny od opłat a koszta przygotowań ogromne. Możecie się stać częścią czegoś tak pięknego jak oddawanie Chwały Bogu Żywemu w formie śpiewu i muzyki. Zapraszamy do współpracy.

music

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301614
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram