Festiwal Nadziei na Pepsi Arenie

W weekend na stadionie Pepsi Arena odbędzie się Festiwal Nadziei. Podczas imprezy na scenie zagrają gwiazdy muzyki chrześcijańskiej m.in.: TGD, New Life M, zaśpiewa Natalia Niemen oraz gość specjalny Michael W Smith.

Festiwal Nadziei to wydarzenie organizowane przez Fundację Festiwal Nadziei i Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Billy'ego Grahama we współpracy z Kościołami nurtu ewangelicznego, Kościołami Ewangelickimi i Kościołem Rzymskokatolickim.

Ekumeniczny i ponadwyznaniowy charakter Festiwalu daje możliwość spotkania ludzi dla których Bóg, ewangelia i człowiek stanowią wartości najwyższe.

Festiwal Nadziei - przesłanie

Podczas otwarcia Festiwalu Nadziei przesłanie Nadziei wygłosi Franklin Graham, prezes i dyrektor generalny Stowarzyszenia Ewangelizacyjnego Billy'ego Grahama oraz międzynarodowej chrześcijańskiej organizacji humanitarnej Samaritan's Purse.

Syn, idąc w ślady ojca i korzystając z tradycyjnych środków przekazu, a także z mediów społecznościowych oraz wystąpień publicznych, regularnie wypowiada się na temat bieżących problemów społecznych i zagadnień etycznych. Mobilizuje chrześcijan, by wywierali pozytywny wpływ na otaczający świat. Przedstawia biblijny kontekst dla aktualnych wydarzeń w kraju i za granicą. Organizacje, którymi kieruje, odegrały kluczową rolę w zapewnieniu pomocy osobom poszkodowanym przez ataki terrorystyczne z 11 września 2001 r., wojnę domową w Sudanie, a także liczne klęski żywiołowe – od tsunami w Azji Południowej po trzęsienia ziemi na Haiti, w Chinach i Japonii.

Sobota, 14.06 17.00 (otwarcie drzwi od 15:30

Przesłanie: Franklin Graham
Gość specjalny: Michael W.
∨ Czytaj dalej

Smith

Dennis Agajanian
Tommy Coomes Band
Chór TGD
Natalia Niemen

Niedziela, 15.05

Start Marszu dla Jezusa z Pl. Piłsudskiego – 12:00

Stadion Pepsi Arena, koncert 17.00 (otwarcie drzwi od 15:30

Przesłanie: Franklin Graham
Gość specjalny: Newsboys

Dennis Agajanian
Tommy Coomes Band
New Life M.
Exodus 15

Wstęp na Festiwal Nadziei jest za darmo.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/festiwal-nadziei-na-pepsi-arenie-program

Komentarz:

To niesamowite, że dzięki społecznym działaniom tych Polaków wiele sierocińców na świecie działa, ludzie są otaczani ciepłem i troską.Ci ludzie regularnie angażują się w działania społeczne podkasując własne rękawy, działając za swoje pieniądze.Nie przeczyta się o tym na znanych portalach czy w dzienniku, a szkoda. Pomoc jest na szeroką skalę. Zawsze wychodzi od pragnienia serca, że chce się pomagać, iść w ślady Pana Jezusa. To niesamowite, jakim wsparciem są dla polskiego społeczeństwa. Wielu biednych, ludzi z problemami nie może otrzymać stosownej pomocy od OPS itd., a tu mogą znaleźć. W Warszawie organizowane są np.konferencje dla bezdomnych, gdzie mogą doświadczyć troski,ciepła,akceptacji,zachęty i pomocy w ukierunkowaniu życia,wyjścia z problemów.W Warszawie świetnie działa np.ośrodek dla uzależnionych finansowany jedynie z datków! Niesamowite jak ci ludzie wspierają społeczeństwo, jak poświęcają się dla jego dobra.Nie są wyjadaczami,krytykującymi wszystko i wszystkich, wiecznie narzekającymi na wszystko.Oni widzą dziurę i podkasują rękawy i zaczynają łatać-własnymi rękoma, za własne pieniądze.To jest niesamowite.

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318007
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram