Jezus na Stadionie Narodowym

Zachęcamy wszystkich do wykorzystania tego wydarzenia i zorganizowania ewangelizacji. Jest to okazja do tego aby ludzie usłyszeli o żywym Jezusie Chrystusie. Jego miłość była większa niż grzechy religijnych ludzi. W jednym miejscu będziecie mieli tysiące spragnionych i głodnych dusz desperacko wołających do Boga. Jeżeli światłość się wycofa to co pozostanie? To jest wasza szansa aby powalczyć o tych ludzi. "Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje cierpliwość względem was, bo nie chce, aby ktokolwiek zginął, lecz chce, aby wszyscy przyszli do upamiętania." 2 List św. Piotra 3:9

 


 

Rekolekcje na Stadionie Narodowym (sobota 6 lipca 2013) Jezus zbawia dziś, "każdy, kto w Niego wierzy nie zostanie zawiedziony" (1P 2,6).

6 Lipca 2013, godz. 08:00 

Przeżywając ROK WIARY i ufając Jezusowi poczuj się zaproszony na to niesamowite wydarzenie. Na jeden dzień Stadion Narodowy zamieni się w wielką świątynię naszego Boga. Będziemy razem uwielbiać Pana w mocy Jego Ducha, będziemy modlić się za siebie nawzajem, by doświadczyć Jego miłości.

Poprowadzi nas w tym o.John Baptist Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy.
Obecny też z nami będzie Bp Marek Solarczyk z diecezji warszawsko-praskiej i wielu kapłanów z całej Polski.

Niech w tym dniu stadion wypełni się po brzegi tymi, którzy chcą przybliżać się do Boga i umocnić swoją wiarę. Niech wspólne uwielbienie wzniesie się z naszych serc do Pana.
Zapiszmy się już dziś, zaprośmy rodzinę i przyjaciół, zorganizujmy przyjazd do Warszawy, by cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Bądźmy w tym dniu razem na naszym narodowym stadionie, by wspólnie celebrować Rok Wiary i doświadczyć Miłosierdzia Jezusa.

Nie może Cię zabraknąć!

 

http://www.ingod.pl/wydarzenie/1406-jezus-na-stadionie-narodowym

 

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318008
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram