Irlandia chce Marszu dla Jezusa

Przyjaciele, Bracia i Siostry w Panu! Mamy dla Was niesamowitą wiadomość!
Po czterech latach modlitw i planów mamy zaszczyt lecieć do Irlandii, aby tam wspólnie z lokalnymi liderami zorganizować Marsz dla Jezusa. Prosimy Was o modlitwę i jeżeli macie taką możliwość, o wszelkie wsparcie. Oby ten Marsz, szczególnie teraz, w tych jakże trudnych dla chrześcijaństwa czasach, stał się pewnym przełomem - symbolem - głosem. Głosem - że jesteśmy i że nie wstydzimy się naszego Boga Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
Niech zatrzęsą się fundamenty politycznej poprawności i runą wraz ze wszelkimi szatańskimi warowniami. Niech imię Tego, który Jest, Był i Będzie na Wieki - imię Jezusa Chrystusa, usłyszą wszyscy mieszkańcy Irlandii. Abyśmy mogli dzięki Bożej łasce opowiadać o tym wspaniałym, żywym i Jedynym Bogu, który przyszedł na ziemię, aby nas wykupić ze szponów śmierci. Kochani, może znacie kogoś kto mieszka w Anglii lub na wyspach Szkocji i Irlandii, kto chciałby się zaangażować w to niesamowite dzieło publicznej manifestacji wiary, w dzieło ewangelizacji.
Skontaktuj ich z nami na adres mailowy art@streetchurch.ca. Może sami chcielibyście stać się częścią tego wydarzenia? Dajcie nam znać. Niech Was wszystkich Bóg błogosławi i prosimy - nie zapominajcie o modlitwie za nas i za tych wszystkich, którzy wezmą w tym udział (organizatorzy jak i ci których imiona nie są jeszcze zapisane w Księdze Żywota).
Ekipa składa się z Grażyny Koniecznej, Artura Pawłowskiego i Roberta Hanusa. Spotkania w Irlandii  odbędą się od 2 marca do 10 marca. Bardzo prosimy o modlitwy i wsparcie finansowe tego wydarzenia.
My mamy jeden cel:
Aby imię Jezusa Chrystusa zostało wywyższone i aby każdy mógł usłyszeć o Tym, który się jego nie powstydził na krzyżu, umierają zamiast niego.
Bóg jest dobry! Dołącz do żniwiarzy gdyż żniwo jest gotowe i wielkie!
Artur Pawłowski w imieniu organizatorów Marszu dla Jezusa.
403-607-4434
Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301605
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram