Kościół Uliczny ruszył w Szczecinie!

 

Seminarium w Szczecinie, które odbyło się 12 Maja zakończyło się wspaniałym sukcesem. Dotknięte ludzkie dusze, podniesione serca i powiększona wiara u tych którzy przyszli aby uczestniczyć, są zawsze pięknym owocem trudów i ciężkiej pracy aby Boże imię i jego Królestwo było głoszone wszelkiemu stworzeniu. Miałem ogromną przyjemność pojechać tam z grupą osób którzy szczerze i z oddaniem kochają żywego Boga i co jest niesamowite się Go zupełnie nie wstydzą. Pragną Bożego przebudzenia, gdyż sami są już przebudzeni. Proszą o wielkie żniwo nie tylko fajnie „gadając” ale również słowem i czynem!!! Był to bardzo budujący i owocny czas.

Kiedy współpracuję na „Niwie Bożej” z ludźmi takiego serca w jedności i zrozumieniu jeżeli chodzi o Królestwo Boże to zawsze wiem, że będę ponownie światkiem następnej manifestacji Bożej Łaski. Właśnie coś takiego wydarzyło się w Szczecinie. Przyjęci zostaliśmy przez lokalną społeczność jak część rodziny, ugościli nas, nakarmili jak własne dzieci i Bóg odpowiedział kolejnym swoim poruszeniem. Wystartował „Kościół Uliczny” w Szczecinie! Chwała Bogu! On zawsze błogosławi serca otwarte, pokorne i czekające na Jego moc. Były nawrócenia i łzy. Była muzyka, taniec i radość. Były świadectwa, karmienie biednych i Słowo Boże. Czyli tak jak powinno być. Imię Jezus, które łamie wszelkie kajdany było na ustach każdego, a jest to imię, które jest ponad każde imię!

Pamiętajmy aby modlić się za Szczecin i ten Boży plan, który rozpoczął się właśnie teraz na ulicach tego miasta. Niech usłyszą wszyscy w Szczecinie i nie tylko, że Jezus umarł i zmartwychwstał aby każdy kto w Niego uwierzy mógł ŻYĆ!

Tutaj są zdjęcia z tego wyjazdu!

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.308653865875758.71181.178788522195627&

 

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.308790235862121.71215.178788522195627&

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318015
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram