Kontakt z mediami-Grażyna Konieczna

 

MDJ2Kontakt z mediami - Grażyna Konieczna - absolwentka Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, wokalistka, manager. Około dziesięć lat współpracowała z krakowskim oddziałem TVN przy produkcji seriali z gatunku "docu crime".

Przez dwa lata prowadziła w komercyjnej, krakowskiej rozgłośni radiowej autorskie cykle "Edukacja Konieczna" oraz "Dylematy", poruszając w nich problemy zarówno społeczno-kulturalne jak i dotyczące wiary. Aktualnie współpracownik jednej z internetowych telewizji chrześcijańskich.

W 2012 r. była koordynatorem pierwszej polskiej edycji Festiwalu Życia, odpowiadając za część artystyczną, reprezentację w mediach oraz za zaplecze gastronomiczne. Pełniła też rolę producenta koncertu inauguracyjnego Festiwalu Życia w Operze Krakowskiej. To trzydniowe przedsięwzięcie  ewangelizacyjne przyciągnęło około 20 tysięcy gości nie tylko z Polski.

 Grażyna Konieczna tel. 606 717 646  grazyna.konieczna@gmail.com

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301614
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram