Marsz dla Jezusa. Idąc, błogosławili warszawiaków-TVN Warszawa

Kilkaset osób przeszło ulicami Warszawy w Marszu dla Jezusa. Wierni ruszyli Marszałkowską z placu Bankowego i błogosławili mieszkańców. "Jezus was kocha!" - wołali.

Wyruszyli z Bankowego ok. godz. 12, a o godz. 16 dotarli na Pole Mokotowskie. Wcześniej szli Marszałkowską i dopiero na rondzie Jazdy Polskiej skręcili w prawo, w al. Armii Ludowej.

- Uczestnicy marszu poszli ul. Marszałkowską w kierunku ronda Dmowskiego. Na czas ich przemarszu sukcesywnie tymczasowo zamykane są ulice - relacjonował o 13 reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

W marszu brali udział zarówno katolicy, jak i protestanci.

Tydzień Jezusa

Marsz był elementem Tygodnia Jezusa, który odbywa się w Warszawie w dniach 21-28 czerwca. Specjalnie na tę okazję powstało miasteczko na Polu Mokotowskim. W ramach imprezy odbywają się wydarzenia kulturalne, m.in. Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Glory", festiwal filmów chrześcijańskich "Drabina Jakuba", warsztaty, prelekcje oraz koncerty m.in.  Mietka Szcześniaka i Deus Meus.

Marsza dla Jezusa odbywa się w Warszawie już od kilku lat.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁ:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,marsz-dla-jezusa-idac-blogoslawili-warszawiakow,172632.html 

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318009
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram