Marsz dla Jezusa; modlitwy za Polaków, prezydenta i parlamentarzystów

6430714-marsz-dla-jezusa-643-385

Cztery tysiące osób przeszło w Marszu dla Jezusa – radosnym, kolorowym pochodzie ulicami Warszawy. Manifestowali swoją wiarę i przywiązanie do tradycyjnej rodziny. Gościem specjalnym imprezy był Samuel Wodi Jimba, ambasador Nigerii w Polsce.
Marsz organizowany jest w ramach Festiwalu Nadziei. – Liczymy na to, że na końcu będzie nas nawet kilka tysięcy – powiedział w trakcie imprezy Artur Pawłowski, jej organizator.

Podkreślił, że w tym marszu nie idzie się, żeby protestować albo czegoś żądać. – Idziemy po to, by ogłosić, że Chrystus poświęcił swoje życie za każdego człowieka, który mieszka w Polsce – powiedział.

uid de2b2d5f9776c7525ec11e3ee622d2911402830188563 width 633 play 0 pos 0 gs 0 height 356

W marszu uczestniczy poseł John Godson (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Ze śpiewem, modlitwą i tańcem

Marsz wyruszył z placu Piłsudskiego. Przeszedł Traktem Królewskim na stadion Legii, gdzie w koncercie wystąpią miedzy innymi Natalia Niemen, Chór TGD i Amerykanin Michael W.Smith. Po drodze jego uczestnicy modlili się się za Polaków, za prezydenta i parlamentarzystów. Śpiewali i tańczyli.

Marsz rozpoczął się od złożenia kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza i krótkich przemówień Artura Pawłowskiego oraz gościa specjalnego Samuela Wodi Jimby. ambasadora Nigerii w Polsce.

Obydwaj mówili o wierze w Chrystusa.

http://www.tvp.info/15630904/marsz-dla-jezusa-modlitwy-za-polakow-prezydenta-i-parlamentarzystow

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324330
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram