Marsz dla Jezusa przejdzie ulicami Poznania

00201106240102538814

 

W sobotę, 11 października na ulice Poznania wyjdą chrześcijanie, by wspólnie zamanifestować wiarę w Boga. W pokojowej manifestacji wezmą udział protestanci, katolicy i prawosławni. Ich celem będzie zwrócenie uwagi na Jezusa, który jak twierdzą, może odmienić nie tylko życie jednostki, ale również oblicze miasta bądź całego państwa.

Marsz dla Jezusa rozpocznie się o godzinie 12.00 na placu A. Mickiewicza. Impreza ma mieć charakter pozytywny, a jej bogaty program przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi. Pochód rozpoczną motocykliści z chrześcijańskiej grupy Boanergers. Kulminacją będzie uroczysty koncert na Placu Wolności, który rozpocznie się o godz. 15 i potrwa aż do 22. Mieszkańcy Poznania będą mogli obejrzeć występ popularnego chrześcijańskiego zespołu hip-hop’owego Royal Rap. Zagra również Grzegorza Kloca, znany z zespołu Sixteen, który w 1998 r. reprezentował Polskę w międzynarodowym Konkursie Piosenki Eurowizji. Na scenie pojawią się również: Projekt Ambasador, Epic Fail, raper Justyn Czekański i Mariusz Czyż. Podczas koncertu zostanie utworzona specjalna strefa dla dzieci i młodzieży, w której odbędą się gry i zabawy przygotowane przez pedagogów z Chrześcijańskiej Szkoły Króla Dawida oraz chrześcijańskich skautów Royal Rangers.

– Marsz dla Jezusa promuje wartości, które leżą u podstaw naszej cywilizacji. Nie zmuszamy nikogo do ich wyznawania. Chcemy jedynie pokazać, że w naszym kraju żyją ludzie, dla których stanowią one życiowy fundament – twierdzi pastor Artur Pawłowski.

Inicjatorem i głównym organizatorem Marszu dla Jezusa w Poznaniu jest Artur Pawłowski, polski emigrant mieszkający w Calgary, gdzie wraz z żoną prowadzi chrześcijańską służbę dla osób bezdomnych i potrzebujących o nazwie Street Church. Dzięki jego działalności co roku wydawanych jest 200 000 posiłków.

http://naszglospoznanski.pl/marsz-dla-jezusa-przejdzie-ulicami-poznania/

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301614
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram