Marsz dla Jezusa w Holandii

 

Mamy fantastyczną wiadomość!

Właśnie otrzymaliśmy pozwolenia na przeprowadzenie Marszu dla Jezusa w Holandii w mieście Den Haag. Marsz odbędzie się tuż przed konferencją na której spotkają się chrześcijanie z kilkudziesięciu krajów świata (od 40 do 60 krajów). Szacowana jest obecność wierzących na 20.000 osób. Jest to wspaniała okazją aby deklarować Boże prawdy i przyprowadzić Ewangelię Jezusa Chrystusa do mocno już poturbowanej przez diabła Europy.

Wiemy, że jedyną odpowiedzią na problemy Świata jest krew Jezusa Chrystusa i Jego Zmartwychwstanie.

Jan 14 6 Jezus odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie.

Powalczmy o Holandię!

Zapraszam na konferencje i Marsz dla Jezusa w mieście Den Haag. Już za niecałe trzy tygodnie, od 24 do 27 Kwietnia 2013 tysiące wierzących podniesie swój głos do jedynego żywego Boga. Tam gdzie ciemność jest największa, światłość jest najbardziej widoczna!

Zostałem oficjalnie poproszony do poprowadzenia Marszu dla Jezusa w Den Haag. Mam również 25 kwietnia poprowadzić wykłady na temat ewangelizacji.

Zapraszam bardzo serdecznie.

Jeżeli nie możecie tam do nas dołączyć osobiście, to proszę o waszą modlitwę, aby Boża wola się wypełniła i abyśmy byli pokornymi narzędziami w rękach Jedynego, który ma moc zrywania kajdan i dawania Życia!!!

Stańmy w jedności za Naszymi narodami w imieniu które jest ponad każde imię, w imieniu Jezusa Chrystusa!

 

e02fde07d49ee258cc3f6d1b19207757 L

 

http://www.rccgeurocon.org/


Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324319
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram