Marsz dla Jezusa w Poznaniu! Wiadomości24.pl

W najbliższą sobotę tj. 11.10.2014 ulicami Poznania przejdzie kilkutysięczny tłum z transparentami i z śpiewem na ustach. Chrześcijanie różnych wyznań zjednoczą się w ramach Marszu dla Jezusa.
 
Uczestnicy zgromadzą się w samo południe na placu Adama Mickiewicza przy pomniku Dwóch Krzyży, a następnie przejdą ulicami: Św. Marcina, Ratajczaka, Strzelecką, Półwiejską i Podgórną do pl. Wolności. Tam czekają nas liczne atrakcje muzyczne. Na scenie zobaczymy takich wykonawców jak: Epik Fail (rock), Zespołu Projekt Ambasador (rock, Gospel, worship), Grzegorz Kloc,Justyn Czekańskiego (hip-hop),Beverly Minor (Gospel), Zespół Grupy Uwielbienia Koinonia (blues), CorTuum,oraz Kolah. Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych uczestnikach wydarzenia; podczas trwania koncertów będą mogli brać udział w licznych grach, konkursach i zabawach. Natomiast ich rodzice będą mogli skorzystać z prelekcji dotyczących wychowania swoich pociech na bazie chrześcijańskich wartości. Radą służyć będą pedagodzy z poznańskiej Szkoły podstawowej i gimnazjum im. króla Dawida. Jest to placówka, która działa w oparciu o wartości chrześcijańskie, mająca poparcie katolickich i protestanckich środowisk.

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/marsz_dla_jezusa_w_poznaniu_314449.html

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301615
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram