Mówcy 2012

IMG_9650Artur Pawłówski, wraz z grupą oddanych Bogu ludzi, cztery razy w tygodniu karmi setki bezdomnych na ulicach miasta Calgary, głosząc z odwagą Ewangelię, czego rezultatem były nawrócenia narkomanów, dealerow narkotyków, prostytutek, a nawet płatnych morderców (część z tych osób pracuje dotychczas w kościele ulicznym jako wolontariusze), jak również liczne uzdrowienia dotykające tych, którzy dzięki służbie kościoła ulicznego przyszli do Boga z wiarą.

Wyjście z Ewangelią na ulicę i obserwacja padających na kolana przed Bogiem ludzi, dla których nie było już ani nadziei, ani miejsca w społeczeństwie, przekonała Artura o potrzebie wyjścia Chrześcijan z kościelnych ławek na zewnątrz - do ludzi, którzy bez tego nigdy nie usłyszeliby Dobrej Nowiny o wolności dostępnej dla każdego, kto uwierzy w doskonałą ofiarę, jaką Bóg w osobie Jezusa Chrystusa złożył raz na zawsze za nas. Perły Reportażu PR - naciśnij tutaj: "Adwokat ulicy"
Więcej informacji o organizatorze można znaleźć na www.streetchurch.ca

 


maja_2012Jerzy Przeradowski Pastor Kościoła Chrześcijańskiego "Jezus Żyje", od 20 lat w służbie zakładania i prowadzenia zborów oraz ewangelizacji uzdrowieńczych, które prowadzi w całym kraju, w większości nauczyciel.

Czytaj więcej

 

 

 

 


161192_100001634190731_5894812_nArtur Ceroński jest żywym świadectwem tego, że Bóg jest w stanie pełnego grozy, nienawiści i samotności gangstera przemienić w pełnego miłości i pokory cżłowieka chcącego służyć innym. Dzięki poznaniu jedynej prawdziwej Miłości, możliwe jest rozpoczęcie życia raz jeszcze - można narodzić się na nowo!

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


2indeksPastor kościoła Andrzej Stepanov został ordynowany do pastorskiej posługi w Kościele Ewangelicznym. Pastor jest członkiem ICA (International Coalition of Apostles), organizacji założonej przez Petera Wagnera.

Pastor Andrzej studiował teologię biblijną (specjalizacja Stary Testament), a z zawodu jest nauczycielem języków obcych. Autor książki pt.: „Zbuduj mi świątynię" oraz licznych artykułów, jest cenionym mówcą na konferencjach i w Kościołach w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej

 


IMG_8908Paweł Bukała Pastor Kościół Uliczny w Warszawie, współzałożyciel Kościoła Ulicznego w Szczecinie.

Założyciel Ośrodka Nowy Początek dla osób bezdomnych i uzależnionych w Warszawie , ewangelista.

Czytaj więcej

 

 

 


1indeksRyszard Krzywy Kaznodzieja z Kościoła Zielonoświątkowego z 16-letnim doświadczeniem w pastorskiej służbie od lat służy przesłaniem oraz proroczym poselstwem na terenie całej Polski. Zapraszany do usługi przez różne wyznania jest rozpoznany obecnie jako właściwie jedyny polski głosiciel w bezpośredniej służbie proroka. Lekarz.

Czytaj więcej

 

 

 

 


4indeksAnna Aleksandrowska kotakt z mediami
Tel. +48 663 330 816 anna.sukces@interia.eu

 

 

 

 

 

 

 


Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301602
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram