"Royal Rap" powstał w roku 2008 z inicjatywy dwóch raperów Mirka “Kola” Kolczyka i Jerzego “Yuro” Pieniążka, w roku 2010 dołączył do zespołu Kamil "dj EL" Sołdacki. Stylistyka muzyczna kapeli to klasyczne rapowe bity, crunk, soul, funk oraz trip hop. “Nie tworzymy kopii danego stylu, zawsze dajemy coś od siebie, co zresztą słychać w naszych produkcjach. Wieloletnie doświadczenie na scenie hip hop..u oraz w branży produkcyjnej, zaowocowały dobrym brzmieniem i konkretnym przekazem”. Royal Rap to coś więcej niż muzyka. To grupa ludzi cechujących się pokojem i radością. W życiu spotkali się z miłością, która uwalnia od strachu, beznadzieji i poczucia odrzucenia. W ich tekstach usłyszysz przesłanie, które może wyzwolić człowieka i na stałe zmienić jego życie. Podczas spotkania z nimi, ludzie niejednokrotnie doświadczali uwolnienia z nałogów i depresji. Co tak naprawdę jest ich tajemnicą...? Aby tego doświadczyć, trzeba przeżyć to samemu.
Czytaj więcej: http://www.myspace.com/royalrapcrew#ixzz0xcieiq8j
"TGD" (Trzecia Godzina Dnia) to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny pozytywną energię. Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewający w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy - między innymi laureaci "Szansy na Sukces" i "Drogi do Gwiazd". Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy - czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego - zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie "Raduj się świecie". W dorobku mają płyty "Wiara czyni cuda", "Na żywo" i "Hosanna". Zespół przygotowuje się do nagrania swojej nowej płyty. TGD jest obecnie zespołem ekumenicznym – zarówno soliści, jak i chórzyści reprezentują różne style chrześcijańskie i pochodzą z różnych zakątków Polski.
Czytaj więcej: http://www.tgd.kdm.pl/
"Grzegorz Kloc Rock & Gospel Project"-Grzegorz Kloc – jest muzykiem z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i dużym dorobkiem artystycznym na rynku muzyki chrześcijańskiej. Współpracował m. in z: TGD, Grupą Mojego Brata, No Longer Music, Grupą Uwielbienia Spichlerz, raperem KOLĄ, Beatą Bednarz, Mieczysławem Szcześniakiem. Ulfem Christianssonem. Autor wielu znanych chrześcijańskich utworów z gatunku muzyki WORSHIP.
Więcej o grzegorzu na stronce: http://grzegorz-kloc.muzzo.pl/
Krzysztof Szczypuła ur. w Nowym Sączu, lider uwielbienia, autor popularnych pieśni chrześcijańskich śpiewanych w Polsce i innych krajach anglojęzycznych. Jego piosenki (Mój Jezus, Śpiewajmy alleluja barankowi, Bogu jedynemu, Powróćmy dziś do Pana) wykonywali m.in. zespół New Life M., Mieczysław Szcześniak, Natalia Niemen, Deus Meus. Współpracuje z wieloma muzykami i artystami chrześcijańskiej sceny muzycznej (Robert Cudzich, Jan Budziaszek, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Mateusz Otremba, Tomasz i Konrad Basiuk, Radek Kuliś). Uczestniczy w corocznych warsztatach muzycznych i rekolekcjach na terenie Polski (Wrocław, Lublin, Warszawa) prowadząc klasę gitary , nauczając na temat uwielbienia i komponowania.
Arci (Artaszes Barojan), urodził się w 1981 roku w Erewaniu. Od 9 lat zajmuje się muzyką hip-hopową. W 2008 roku wydał pierwszą oficjalną płytę zatytułowaną ”Ratuj swoja duszę”.
Arci wyraźnie i po imieniu nazywa „chore” rzeczy, które trawią współczesnego człowieka. Śmiało i bardzo osobiście mówi też o swojej pasji i fascynacji Jezusem.
Arci pozostaje wierny swojemu stylowi, choć spora dawka reggae może zaskoczyć jego fanów przyzwyczajonych do surowej rapowej „nawijki”.
Jedno jest pewne, na jego płycie nie ma miejsca na monotonię i rutynę. Nowe świeże podkłady, bujające dźwięki, inteligentne teksty (od których nie raz zjeży ci się włos na głowie), oraz ewidentna tendencja do zaskakiwania słuchacza to tylko niektóre z atutów jego muzyki.