No Longer Music (NLM) wystąpi po marszu.

 

nolongermusicNo Longer Music (NLM) – zespół został założony w 1985 r. w Amsterdamie i nieprzerwanie aż do dziś koncertuje na całym świecie. Od samego początku znakiem rozpoznawczym NLM było śmiałe i twórcze połączenie muzyki z teatrem. NLM cechuje bezkompromisowość i odwaga w prezentacji poselstwa o żyjącym i zbawiającym Jezusie i to bez względu na to przed jaką publicznością zespół występuje.

NLM występował m. in. w takich miejscach jak legendarny festiwal w Jarocinie, w nocnych klubach Sao Paulo w Brazylii czy też Santiago w Chile, na Jamajce, Ukrainie, w Rosji, Finlandii, Mongolii, Wietnamie i Singapurze, Chorwacji, Albanii, Kosowie. Ostatnio zespół coraz częściej pojawia się ze swoim ewangelizacyjnym widowiskiem na Bliskim Wschodzie, grając na ulicach miast i w klubach w Turcji, Libanie i w Iraku. Seria tras koncertowych w tej części świata zaowocowała m. in. zaproszeniami do kilku stacji telewizyjnych nadających w krajach arabskojęzycznych, gdzie David Pierce mógł otwarcie podzielić się swoją wiarą w Jezusa przed wielomilionową widownią. W latach NLM odwiedza Polską od 1987 r. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat zespół zagrał 35 koncertów w Polsce w efekcie których kilka tysięcy ludzi na ulicach polskich miast modliło się o przyjęcie Jezusa.

W 2012 r. po raz pierwszy NLM zaprezentował swoje ewangelizacyjne widowisko na festiwalu Woodstock. 

 

221 nolonger3David Pierce - jest założycielem i wokalistą rockowego zespołu No Longer Music. W latach osiemdziesiątych David wspólnie z grupą przyjaciół rozpoczął pracę ewangelizacyjno - misyjną wśród punków i narkomanów w Amsterdamie. W tym celu założył organizację Steiger www.steiger.org

Mottem służby Davida jest przemawianie do młodych ludzi w sposób czytelny i zrozumiały, bo jak często powtarza: „Jezus bardzo zwracał uwagę na komunikatywność swoich słów i do rybaków mówił przypowieści o rybach i sieciach, do rolników o ziarnie i pasterzach. Więc aby przemówić do środowisk alternatywnych, David postanowił sięgnąć po muzykę i formy przekazu czytelne dla tego typu osób. Tak powstał No Longer Music.

Dzisiaj Steiger jest organizacją prowadząca pracę w m. in. na Ukrainie, w Nowej Zelandii, Libanie, Turcji, USA, Polsce, Niemczech, Chorwacji, Finlandii i Chille i Brazylii. Steiger prowadzi centrum szkoleniowo-treningowe w Kroegis (okolice Drezna) w Niemczech.

David Pierce jest również popularnym mówcą. Przemawiając na konferencjach, seminariach, nabożeństwach elektryzuje, a czasem wręcz szokuje swoich słuchaczy, mając w tym jeden cel - zarazić ich swoją niesamowitą miłością do ludzi zgubionych, szczególnie tych, którzy identyfikują się z różnymi subkulturami. David napisał trzy książki i każda z nich została wydana w języku polskim: „Rockowy kapłan", „Tańczący ze skinami", „Żyjąc w klatce na szczury". Wkrótce w języku polskim ukaże się jego najnowsza, już czwarta, książka.


Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
287746
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram