Paschalne życzenia prosto z Kanady.

W tym szczególnym sezonie, (czerwony księżyc, Rok Jubileuszowy, czas Paschy) życzę wam, już z Kanady, Bożej woli dla waszego życia. Wszystkiego tego co Ten, który nas wszystkich stworzył sobie życzy.

Obchodząc ten niesamowity czas pamiętajmy o tym, że tylko Jezus Chrystus jest tym, który zbawia, uwalnia, leczy, podnosi z martwych, daje nadzieję i odnawia to co dla nas było już nie osiągalne. On jest wszystkim, początkiem i końcem.

Życzę wam aby to właśnie Jezus był zawsze w centrum waszego życia.

W tym okresie Paschy, czyli Zmartwychwstania Pańskiego (Wielkanoc to potoczna nazwa polska) nie zapominajmy o tym, że Jezus Chrystus nie tylko za nas umarł ale i za nas zmartwychwstał. Każdy kto w niego uwierzy pewnego dnia również zmartwychwstanie do życia wiecznego razem z Nim. I właśnie to jest ta Dobra Nowina z którą warto się dzielić ze wszystkimi na około nas.

Mam nadzieję, że już nie długo spotkamy się razem na Marszach dla Jezusa w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i wspólnie podzielimy się z innymi naszym wspaniałym Bogiem, Jezusem Chrystusem na ulicach naszych miast. Tańcem i śpiewem, wywyższając Jego imię przypomnimy wszystkim ludziom, że ON zmartwychwstał i nas bardzo kocha.

Do zobaczenia!

Artur Pawłowski

"Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność."-Łukasza 4,18

Zdjęcia z Paschy w Calgary:

DSC00134

IMG 8247

DSC00159

DSC00156

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
287746
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram