Piotr Herman z całym zespołem Mobilnej Parafii.

Jednym ze sponsorów naszego wspaniałego konkursu muzyki Chrześcijańskiej „Glory” został Piotr Herman z całym zespołem Mobilnej Parafii. Dziękujemy serdecznie za wasze otwarte serca do promowania Chrześcijaństwa w Polsce. Ze szczerego serca życzymy wam, Bóg zapłać.

Coś więcej o naszym sponsorze:
"Mobilna Parafia.pl to portal stworzony przez Materna Communications, lidera w dziedzinie masowej wysyłki wiadomości SMS, VMS i MMS. Działamy na rynku od ponad 10 lat i wiemy jak ważna jest skuteczna komunikacja. Chcemy, by narzędzia do tej pory zarezerwowane dla administracji państwowej czy biznesu, mogły służyć Kościołowi i wiernym. Właśnie dlatego stworzyliśmy tę platformę. Nasze rozwiązania są tanie i skuteczne."

http://www.mobilnaparafia.pl/

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Glory" odbędzie się w ramach Tygodnia Jezusa w Warszawie od 24 czerwca do 27 czerwca na Polach Mokotowskich. Koncerty, niesamowici wokaliści, specjalni goście z kraju i z zagranicy. A w centrum tego wszystkiego nasz wspaniały Jezus Chrystus.

Serdecznie zapraszamy.

http://www.tydzienjezusa.pl/

Screen shot 2015-04-10 at 9.02.09 AM

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324317
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram