Pobyt Artur Pawłowskiego w Polsce w marcu 2015 roku.

Artur Pawłowski pojawi się w Krakowie już w ten poniedziałek, a tak wyglądał jego pobyt w Krakowie w marcu.

Ponad siedemdziesiąt indywidualnych spotkań, pięć nabożeństw, kilkanaście nagrań medialnych i konferencja (dziesięć dni pobytu). To efekt przyjazdu Artura Pawłowskiego w marcu do Polski. Inicjator i organizator Marszów dla Jezusa i Kościołów Ulicznych będąc w Polsce zapraszał do wzięcia udziału w publicznym i odważnym manifestowaniu wiary w Jezusa Chrystusa!

Kaznodzieja z Kanady w swoich wystąpieniach konfrontował, rzucał wyzwanie, pytał. „Czy żyjesz dla Boga czy dla samego siebie? Co jest motywem przewodnim w tym co robisz? Jak wyglądał twój tydzień? Wypełniony był tylko twoimi sprawami, pracą, rodziną a Bóg gdzieś z boku, na dokładkę, czy raczej myślą przewodnią twojego każdego dnia było Królestwo Boże, Jezus Chrystus? Pokaż mi twoje codzienne priorytety a ja ci powiem gdzie jest twoje serce.” Pawłowski zmuszał swoich słuchaczy do refleksji.

„Co tutaj na ziemi jest tak naprawdę ważne. Czy Bóg jest wszystkim, czy tylko częścią twojego życia? Ile warta dla ciebie jest dusza ludzka? Czy pragniesz aby Jezus Chrystus na nowo rozpalił cię pasją, rozgrzał do czerwoności za swoim Królestwem? Walka o dusze ma być naszym priorytetem a nie tylko czymś dodatkowym w naszym życiu”. Pawłowski na każdym ze spotkań prowokował słuchaczy do decyzji, do wyjścia z komfortu swoich wygodnych ławek.

Reakcje były piorunujące, na zgromadzeniach ponad 90% ludzi pozytywnie odpowiadało na wezwanie Artur Pawłowskiego do służenia Bogu całym sercem i całym swoim życiem. Ludzie płakali, modlili się i prosili o ponowne napełnienie mocą Ducha Świętego. Dawało się odczuć, że w Polsce rozpoczęło się nowe otwarcie w sferach duchowych. Nowe możliwości, nowa Boża przychylność i niespotykany głód ludzi aby w nowym wymiarze służyć Żywemu Bogu.

Te kilka dni, to był czas fizycznie bardzo trudny ale niesamowicie owocny duchowo. Zaowocował nowymi inicjatywami takimi jak „Praktyczna Wiara”, propozycja Marszu dla Jezusa w Zakopanym, Katowicach i na Słowacji. Coraz więcej ludzi zapala się do publicznego manifestowania swojej wiary rozumiejąc tą niesamowitą ideę i ważność tego typu inicjatyw.

Marsz dla Jezusa w Krakowie odbędzie się 23 maja, Tydzień Jezusa, Festiwal/konkurs „Glory” (24-27 czerwca) i Marsz dla Jezusa w Warszawie (27 czerwca). Tydzień Jezusa w Trójmieście (28 czerwiec-5 lipiec). Marsz dla Jezusa w Gdańsku (5 lipiec). Marsz dla Jezusa w Poznaniu (3 październik)

Serdecznie zapraszamy was wszystkich do wzięcia udziału w tym nietuzinkowym duchowym poruszeniu w naszym kraju.

„Kto się bowiem Mnie i słów moich zawstydzi przed tym pokoleniem wiarołomnym i grzesznym, tego Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale Ojca swojego razem z aniołami świętymi". Mk8-38

„Bo ja nie wstydzę się Ewangelii, jest bowiem ona mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka”. List św. Pawła do Rzymian 1

O to foto relacja z niektórych spotkań:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.353843031479370.1073741835.286472918216382&type=1

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318008
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram