Politycy-Dygnitarze

f1d49bc10186fca819073c708dc5c80f641000Marsz dla Jezusa 2013 w Warszawie objęty jest honorowym patronatem Posła Johna Godzona tak samo jak w roku 2012.

John Abraham Godson jest posłem VI i VII kadencje. Był radnym Rady Miejskiej w Łodzi V i VI kadencje. Jego marzeniem jest przemiana Łodzi na lepsze. Wraz z żoną i 4 dzieci mieszkają na Widzewie. John Abraham Godson, 40 lat, jest posłem na Sejm RP VI i VII kadencje. Jest także nauczycielem akademickim, menedżerem i społecznikiem. Jest absolwentem studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Wcześniej ukończył także kierunki: Rolnictwo (Agronomia), Stosunki Międzynarodowe, Zarządzanie. Od 1993r mieszka w Polsce. Wraz z żoną Anetąi 4 dzieci: Sharon (16), Deborą (14), Izaakiem (9) i Danielem (6), mieszkają na Widzewie w Łodzi. Jego hobby to m.in. gotowanie, ogrodnictwo, surfowanie po Internecie, słuchanie muzyki gospel, oraz fotografia.

 


 

DSC_0871Marsz dla Jezusa 2013 w Warszawie wspiera Marcin Korowaj radny Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Marcin Korowaj jest radnym Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy i lokalnym społecznikiem. Uważa, że tylko wspólnie podejmowane działania, dają największą szansę na osiągnięcie sukcesu. Student VI roku stacjonarnych studiów doktoranckich z zakresu teologii, dialogu i edukacji porównawczej. Zawodowo pracuje z młodzieżą akademicką w Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie.

Wspiera działania fundacji Dobro Czynić . Organizator zlotu Combat Alert, lider klubu Rescue Team. Hobbistycznie pasjonat historii, ASG i rajdów 4x4. Od 5 lat szczęśliwy mąż Gosi.

 

 


 

marek_kaminskiMarsz dla Jezusa otrzymał honorowy patronat Prezbitera Naczelnego Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, Biskupa Marka Kamińskiego.

Marek Kamiński w latach 1983-1989 studiował na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Pastor zboru w Koszalinie w latach 1990-2011. Inicjator i współzałożyciel międzynarodowej akcji o nazwie „Braterstwo Ponad Granicami”, krzewiącej współpracę Kościołów zielonoświątkowych na Białorusi, Litwie oraz w państwach zachodnich. W 2011 r. uzyskał w ChAT stopień doktora nauk teologicznych. Jest wykładowcą Warszawskiego Seminarium Teologicznego.

Ma żonę Ewę i dwóch synów.

 

 


 

SONY DSC

Patronat Kościoła Chrystusowego w RP nad Marszem dla Jezusa potwierdził Prezbiter Naczelny Kościoła Chrystusowego w RP Pastor Andrzej Bajeński.

W. Andrzej Bajeński – pastor, naczelny prezbiter Kościoła Chrystusowego w RP, absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, Hope International University w Fulerton, Kalifornia.

W latach 1981–2004 pastor przełożony Społeczności Chrześcijańskiej w Warszawie. Od roku 2000 prezbiter naczelny Wspólnoty Kościołów Chrystusowych w RP. Założyciel i dyrektor Centrum Rozwoju Kościoła "ProEcclesia". Wykładał homiletykę oraz naukę o kościele w Warszawskim Seminarium Teologicznym. Członek Rady Krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP. Od 1975 roku żonaty z Urszulą, ma dwoje dorosłych dzieci.

 

 


 

Andrzej_nedzusiakPatronat Aliansu Ewangelicznego w RP nad Marszem dla Jezusa potwierdził Przewodniczący Rady Krajowej Andrzej Nędzusiak oraz Sekretarz Generalny Władysław Dwulat

Andrzej Nędzusiak – zwierzchnik i prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie, pastor Zboru Kościoła Bożego w Chrystusie "Dom Boży" w Warszawie, jeden z liderów ruchu modlitwy w Polsce, przewodniczący rady krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP, z wykształcenia matematyk.

Andrzej Nędzusiak jest promotorem ruchu "Polska dla Jezusa", nieformalnej międzynarodowej grupy pastorów. Był organizatorem XXIV Spotkań Modlitewnych 2006 w Warszawie.

 

 


 

A-NedzusiakPatronat Kościoła Bożego w Chrystusie nad Marszem dla Jezusa udzielił prezbiter naczelny Andrzej Nędzusiak.

Andrzej Nędzusiak – zwierzchnik i prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie, pastor Zboru Kościoła Bożego w Chrystusie "Dom Boży" w Warszawie, jeden z liderów ruchu modlitwy "Polska dla Jezusa", przewodniczący rady krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP, z wykształcenia matematyk

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318007
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram