Radio Kraków-Posłuchaj rozmowy Lidii Jazgar z jej gościem

Historia jego życia to gotowy scenariusz na serial sensacyjny. Póki co opowiedziana została w reportażu radiowym i w filmie „Adwokat ulicy”. Od lat mieszka w Kanadzie, gdzie wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i współpracownikami opiekuje się „ludźmi ulicy”, wydając potrzebującym ok. 200 000 posiłków rocznie.

Posłuchaj rozmowy Lidii Jazgar z jej gościem

{mp3}radio krakow-marzec 2015|800|70{/mp3}

823a75dc120ef24307402448562c4f90 wide

L. Jazgar i Artur Pawłowski. Fot. G. Konieczna

Otrzymał za to wiele mandatów i pozwów. Za stawanie w obronie bezdomnych kilka razy trafił do aresztu. Nie poddaje się, bo nie ma wątpliwości dlaczego, a właściwie dla Kogo to robi.

Właśnie znów przyleciał do Polski, żeby opowiadając o tym co przeżył dawać innym NADZIEJĘ. Zapraszam na spotkanie z Arturem Pawłowskim.

L. Jazgar

 Artur Pawłowski-Radio Krakow8

Lidia Jazgar i Artur Pawłowski w studiu nagrań-Radio Kraków

Dobry czas w Radio Kraków z panią Lidią Jazgar. Artur Pawłowski miał okazję opowiedzieć o nadchodzących wydarzeniach i ich genezie. Podzielił się swoimi przeżyciami z Bogiem, służbą wśród bezdomnych oraz zaprosił na Marsz dla Jezusa, który odbędzie się 23 maja w Krakowie. Dziękujemy pani Lidii Jazgar, osobie pełnej pasji i otwartym sercu za zaproszenie i życzliwość. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy w Niedziele Palmową, 29 marca około godziny 16:30 w Radio Kraków. http://www.radiokrakow.pl/audycje/cos-dla-ducha/

Artur Pawłowski-Radio Krakow1

Artur Pawłowski-Radio Krakow2

Artur Pawłowski-Radio Krakow5

Artur Pawłowski-Radio Krakow6

Radio Krakow

Radio Krakow3

Artur Pawłowski-Radio Krakow4

Artur Pawłowski-Radio Krakow7

 http://www.radiokrakow.pl/audycje/cos-dla-ducha/audycja-z-dn-29032015-r/audycje/cos-dla-ducha/audycja-z-dn-29032015-r/

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318009
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram