Przez Warszawę przejdzie Marsz dla Jezusa

"Modlitwy o Polskę, Warszawę oraz urzędników i polityków"

f0c8e659916429621eb783b70284310c

W sobotę 27 czerwca o godz. 12.00 z placu Bankowego w Warszawie wyruszy Ogólnopolski Marsz dla Jezusa. Celem demonstracji jest m.in. zamanifestowanie przywiązania do tradycyjnych wartości chrześcijańskich.

Na ulicach Warszawy znów pojawią się biało-czerwone baloniki, charakterystyczne czerwone koszulki z treściami o charakterze ewangelizacyjnym. Jak poinformowali organizatorzy, w manifestacji wezmą udział katolicy i protestanci z różnych denominacji. - Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy wyznawcy Chrystusa. Pokażmy, że nasza wiara jest pozytywna. Że pokój, dobro i miłość nie utraciły na znaczeniu. Będziemy maszerować w jedności, ku czci naszego Boga i nie jest to smutne wydarzenie, lecz prawdziwe święto pełne radości i modlitwy - przekonuje Artur Pawłowski, współorganizator.

Na trasie zaplanowano przystanki, podczas których odbędą się modlitwy m.in. o Polskę, Warszawę oraz urzędników i polityków. Będzie można usłyszeć krótkie przemówienia osób duchownych i przedstawicieli wspólnot religijnych.

Inicjatorem i głównym organizatorem Marszy dla Jezusa jest Artur Pawłowski - polski emigrant mieszkający w Calgary, gdzie wraz z żoną prowadzi chrześcijańską służbę dla osób bezdomnych i potrzebujących o nazwie Street Church. Dzięki jego działalności co roku wydawanych jest 200 000 posiłków dla najbiedniejszych.

Uczestnicy Marszu wyruszą z pl. Bankowego i Marszałkowską dotrą do Pola Mokotowskiego. W czasie manifestacji kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym.

http://wawalove.pl/Przez-Warszawe-przejdzie-Marsz-dla-Jezusa-a18914

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301612
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram