Radio Warszawa-Audycja z udziałem Artura Pawłowskiego-2012

radio Warszawa logo1

Audycja z udziałem Artura Pawłowskiego, organizatora Ogólnopolskiego Marszu dla Jezusa w Warszawie.

Na początku lat 90-tych Artur Pawłowski wyjechał do Grecji i rozpoczął od zwykłej pracy fizycznej na budowie. Dość szybko sam stał się przedsiębiorcą budowlanym i osiągnął sukces finansowy. Z Grecji wyjechał do Kanady i tam kontynuował biznes budowlany. W 2000 r. urodził mu się syn, praktycznie skazany na śmierć. Lekarze nie dawali żadnych szans ale modlitwa została wysłuchana i syn Pawłowskiego w niewytłumaczalny wg. lekarzy sposób nagle wyzdrowiał. Pawłowski miał widzenie w którym Bóg skierował go na nową drogę - z wdzięczności za uratowanie syna Pawłowski rozpoczął uliczną ewangelizację i pomaganie bezdomnym.

Jako chrześcijanie mamy ewangelizować. Pojawia się tylko pytanie: Jak? Co to znaczy czynić wszystko według naszych zdolności?

Z pewnością własne świadectwo dobrego, prawego życia jest czymś niezastąpionym. Warto jest również – i to wydaje się być koniecznością czasów, w których żyjemy – sięgać po nowe media i w ten oto sposób docierać do ludzi, którzy Boga szukają. Znaczącym jest fakt, że najczęściej wpisywanym na świecie słowem do wyszukiwarki internetowej jest właśnie słowo.

Kościół już od pewnego czasu z powodzeniem wykorzystuje Internet do ewangelizacji, nie mówiąc już o radiu, telewizji czy prasie. Trzeba wykorzystywać wszystkie sposoby, by „człowiek odnalazł siebie w Chrysusie”.

Zapraszam we wtorek po 20.15 Randa Ombach

 

{mp3}media_2012-06-26|395|335{/mp3}

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318010
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram