Sienna Gospel Choir

Sieenna Gospel Choir

Sienna Gospel Choir śpiewa muzykę gospel, która niesie radość i duchowe ukojenie. Chór powstał w stołecznym zborze Kościoła Zielonoświątkowego przy ulicy Siennej w Warszawie. Pierwszy koncert odbył się w maju 2002 roku, a już w kolejnym roku chór zdobył pierwsze miejsce na V Festiwalu „Kerygmat" w Kwidzynie.

Poszukujemy w muzyce radości i siły do walki z codziennymi problemami. Staramy się śpiewać ponad podziałami i ponad ludzkimi słabościami. Koncertujemy w Polsce i za granicą, bierzemy udział w licznych nagraniach telewizyjnych i radiowych, chętnie wspieramy akcje charytatywne oraz kampanie społeczne. W 2009 r. wspólnie z innymi nagraliśmy utwór wspierający kampanię społeczną „Kocham, nie krzyczę". W tym roku kolejny raz zostaliśmy zaproszeni na galę finałową akcji charytatywnej „Szlachetna paczka". W latach 2009 i 2010 braliśmy udział w „Wielkiej iluminacji świątecznej Warszawy". W zeszłym roku po raz drugi gościliśmy na Międzynarodowym Festiwalu Gospel na Węgrzech. Przez pięć lat wspólnie ze Stowarzyszeniem Gospel organizowaliśmy Warszawskie Warsztaty Gospel.

Anna Bajak – dyrygent Sienna Gospel Choir Kiedyś dyrygent chóru gospel w Zielonej Górze. Kompozytor muzyki do spektakli dziecięcych i młodzieżowych, kierownik artystyczny nagrań płytowych oraz nauczyciel emisji głosu. To w jej wyobraźni pojawia się wizja ostatecznego brzmienia, do którego prowadzi cały chór.

 

3

 

Sienna-Gospel-CHoir

 

Kontakt:
Anna Mazurek                                     Anna Bajak
Manager                                              Dyrygent
mazurek.anna1@gmail.com               ania.bajak@gmail.com
+48 604 161 141                                +48 602 189 665

 

 

{flv}Gospel-Choir Marsz dla Jezusa{/flv}


http://www.youtube.com/watch?v=iN1vDPzYwLw

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
287747
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram