Szanowni Państwo,

w związku z ze zwiększającą się z roku na rok liczbą wydarzeń zainicjowanych, firmowanych lub współorganizowanych przez Artura Pawłowskiego, postanowił on wspólnie z Jerzym Przeradowskim powołać do życia fundację. Jej podstawowym przeznaczeniem będzie zbieranie funduszy potrzebnych do organizacji m.in. Marszy dla Jezusa, Tygodnia Jezusa, Ogólnopolskiego festiwalu muzyki chrześcijańskiej.

Kolejnym celem fundacji ma być wspieranie wybranych zewnętrznych projektów ewangelizacyjnych oraz promowanie chrześcijańskiej twórczości. Dotychczas udawało się nam tworzyć przeróżne eventy w sposób finansowo niesformalizowany, jednak na dłuższą metę takie działanie nie jest wystarczająco efektywne. Ponadto, wiąże się ono z licznymi ograniczeniami w dziedzinie pozyskiwania niezbędnych funduszy.

Ponieważ cenimy sobie Państwa opinie i pragniemy, żeby fundacja służył wspólnemu dobru nas wszystkich, przyczyniając się do budowania trwałej jedności pomiędzy polskimi kościołami, będziemy wdzięczni, jeśli zaangażują się Państwo w proces jej tworzenia. Obecnie rozpoczynamy prace nad jej statutem. 

Jeśli mają Państwo sugestie dotyczące statutu fundacji w tym celów statutowych, to prosimy o przesłanie ich drogą mailową do 15 Listopada 2014 r.
Z poważaniem,
Marcel Płoszczyński
pr@marszdlajezusapolska.pl

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318009
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram