Szanowny Pastorze

Szanowny Pastorze

Z ogromną radością mamy zaszczyt zaprosić Pastora na inauguracyjne spotkanie MARSZU DLA JEZUSA w Krakowie,
które odbędzie się w środę 26.11.2014 o godz 18.30. Gościny udzieli nam Stowarzyszenie Edukacyjne "Uczeń" ul. Seniorów Lotnictwa 5 w CHSP "Uczeń".

Po blisko dwudziestu latach przerwy, pragniemy ponownie wyjść wspólnie na ulice Krakowa i dać świadectwo, że chlubimy się Imieniem naszego Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy też by czas przygotowań był czasem poznawania wzajemnego potencjału i  budowania relacji w Ciele Chrystusa. Potrzebujemy Waszej rady i mądrości w decyzji czy podjąć wyzwanie, by zwieńczeniem Marszu był koncert muzyki chrześcijańskiej na placu przed Galerią Krakowską.
 
Inicjatorem Marszu jest Artur Pawłowski - pastor Kościoła Ulicznego w Calgary w Kanadzie, bohater reportażu H. Dedo "Adwokat Ulicy" http://gospel.pl/adwokat-ulicy-zwiastun.html

Na tym etapie, działania w Krakowie koordynuje G. Konieczna, A. Witek i G. Kuźniarz.

Na spotkaniu spodziewamy się gościnnie obecności pastora J. Przeradowskiego, który podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z organizacji Marszy w różnych częściach Polski.

Dla zabieganych przewidujemy słodki poczęstunek 🙂

Z Bożym błogosławieństwem

Grażyna Konieczna
 606 717 646

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318007
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram