Tydzień Jezusa – dzień drugi – niedziela

Dzisiaj poszliśmy w teren. Lokalizacja była malownicza, bo w Parku im. Ronalda Reagana w Gdańsku-Przymorze. Przyszło mi współpracować z osobami z Kościoła Droga Pana. Dobrze, że tak się stało, bo okazali się ludźmi miłymi, ciepłymi, pomocnymi i gorącymi dla Boga.

Pogoda z początku nie dopisywała, bo padał deszcz. Spotkanie toczyło się pod drzewem. Po gorliwych modlitwach w sprawie pogody wyszliśmy z cienia, bo deszcz ustał. Potem miało miejsce wielbienie, świadectwa i modlitwy. Wielu przechodniów zatrzymało się, aby popatrzeć i posłuchać. Siedem osób poprosiło o modlitwę. W czterech przypadkach nastąpiła natychmiastowa poprawa stanu zdrowia. Był to wspaniały czas modlitwy i wspólnoty.

Spotkania toczyły się jeszcze w innych ośmiu miejscach na terenie Trójmiasta. Tam też na pewno działy się fajne rzeczy. Kiedy się o nich dowiem, na pewno poinformuję czytelników.

Maciej Strzyżewski

011

1

01a

2

3

4

5

6

http://jadlodajnia.org/2014/06/29/tydzien-jezusa-dzien-drugi-niedziela/

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318009
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram