Tydzień Jezusa – dzień trzeci – poniedziałek

Największym wydarzeniem dnia był koncert zespołu New Life M w Sopocie. Na ulicach było widać wolontariuszy w czerwonych koszulkach z napisem „Nie wstydzę się Jezusa”, którzy zapraszali spacerowiczów na koncert lub opowiadali im o Jezusie.

Ze sceny przemówił Artur Pawłowski, który podzielił się świadectwem swojego życia, a potem wezwał słuchaczy do przyjęcia Jezusa jako swojego Pana i zbawiciela. Około 20 osób wyszło do przodu. Sopot od dziesięcioleci pozostaje centrum życia wypoczynkowo-rozrywkowego i może sprawiać wrażenia, że nie ma w nim miejsca dla Boga. Potwierdza się jednak spostrzeżenie, że wszędzie znajdują się ludzie, w których drzemie pragnienie, aby znaleźć pokój w Bożej obecności.

Na scenie stanęli muzycy o wyjątkowo bogatych biografiach muzycznych. Grali, śpiewali i opowiadali. Można było oczekiwać, że będą mówili o swoich osiągnięciach, ale nie tym się dzielili. Mówili o Jezusie Chrystusie. Piotr Jankowski, wybitny polski perkusista jazzowy, opowiedział poruszającą historię swojego spotkania z Bogiem.

W kuluarach toczyły się liczne rozmowy i modlitwy. Można było spotkać tam wiele osób, które są znane z chrześcijańskich programów telewizyjnych. Była to okazja, aby się ze sobą zapoznać i nawiązać nowe kontakty. Dobrze było tam być.

Maciej Strzyżewski

3Jesus Week Day Three

1Jesus Week Day Three

2Jesus Week Day Three

4Jesus Week Day Three

5Jesus Week Day Three

6Jesus Week Day Three

7Jesus Week Day Three

8Jesus Week Day Three

9Jesus Week Day Three

10Jesus Week Day Three

11Jesus Week Day Three

12Jesus Week Day Three

13Jesus Week Day Three

14Jesus Week Day Three

15Jesus Week Day Three

16Jesus Week Day Three

17Jesus Week Day Three

18Jesus Week Day Three

http://jadlodajnia.org/2014/07/01/tydzien-jezusa-dzien-trzeci-poniedzialek/

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324330
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram