Ulicami Warszawy przeszedł Marsz dla Jezusa

2014-06-15 17:30

Marsz dla Jezusa dobiegł końca. Cztery tysiące osób przeszły w radosnym, kolorowym pochodzie ulicami Warszawy. Jako ostatni punkt programu przewidziano wielki koncert na Stadionie Legii. W koncercie występują między innymi Natalia Niemen i Amerykanin Michael W.Smith - legenda muzyki religijnej w USA.

6430714-marsz-dla-jezusa-643-385

Artur Pawłowski, organizator Marszu podkreśla, że idzie się w nim nie po to, by protestować albo czegoś żądać. Idziemy po to, by ogłosić, że Chrystus poświęcił swoje życie za każdego człowieka, który mieszka w Polsce - wyjaśnia.

Trasa Marszu biegła z Placu Piłsudskiego, Traktem Królewskim na stadion Legii. Po drodze jego uczestnicy modlili się, śpiewali i tańczyli. Dużą część uczestników stanowiły rodziny z małymi dziećmi.

Marsz dla Jezusa rozpoczął się od złożenia kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza i krótkich przemówień Artura Pawłowskiego oraz gościa specjalnego Samuela Wodi Jimby, ambasadora Nigerii w Polsce. W marszu uczestniczyli też pastorzy z USA.

W tym roku po raz pierwszy przyłączyli się katolicy.

Podczas drogi uczestnicy kilka razy zatrzymali się, by modlić się się za Polaków, za prezydenta i parlamentarzystów.

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/461994

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318008
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram