Wiadomość nt lokalizacji pod PKiN oraz możliwości dodania reklamy

Kochani, mamy dla was kolejną wspaniałą wiadomość. Po raz drugi otrzymaliśmy od władz stolicy Polski możliwość Ewangelizacji pod Pałacem Kultury i Nauki. Ta przychylność z ich strony otwiera przed nami niesamowite Ewangelizacyjne możliwości. Przez cały tydzień będziemy mogli wywyższać Boga Żywego w tym centralnie położonym miejscu w stolicy naszego kraju, w Warszawie.

Pałac Kultury i Nauki, niegdyś symbol komunizmu i ateizmu dzięki wam wszystkim, którzy macie pragnienie uczestnictwa i wsparcia tego jakże unikatowego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia przeradza się w symbol wolności i Bożej miłości. Bóg jest Wielki! Dziennie, przez dziesięć godzin setki muzyków, artystów, śpiewaków i kaznodziei będzie opowiadać historię swojego zmienionego przez Jezusa Chrystusa życia. Będą wywyższać Jego imię i zwyciężać dzięki krwi Baranka i słowie swojego świadectwa. Bóg jest dobry!

Zapraszamy was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w tym Tygodniu Bożego Miłosierdzia. Tydzień Jezusa, tydzień wywyższenie Jego imienia. Tydzień w którym dziesiątki tysięcy ludzi usłyszy o nadziei, miłości i wolności jaką daje Nasz wspaniały i Jedyny Zbawca Jezus Chrystus.

Mamy nadzieję, że się do tego Ewangelizacyjnego dzieła przyłączycie! Lokacja jaką dzięki Bożej Łasce i przychylności rządzących otrzymaliśmy daje nam również wszelakie, nowe możliwości. Jednym z nich jest możliwość zawieszenia reklam na głównej scenie pod Pałacem Kultury. Jeżeli znacie kogoś kto chciałby zareklamować się i skorzystać z tej okazji zasiania w Boże Królestwo i zarazem pokazania się ze swoją firmą prosimy aby skontaktowali się z nami na e-mail art@streetchurch.ca lub telefonicznie 403-607-4434.

Niech Wam wszystkim Bóg Błogosławi. Pamiętajcie, że wszystko co robimy tutaj na ziemi kiedyś odbije się echem w wieczności.

P.S. Tydzień Jezusa, Marsz dla Jezusa, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Glory” i wszystkie inne wydarzenia przez nas przeprowadzane są charytatywnie, bez żadnego wynagrodzenia. Koszty organizacyjne są ogromne. Jeżeli uważacie, że te inicjatywy są godne kontynuacji prosimy was w imieniu Jezus Chrystusa o wsparcie. Razem, ciężar jakże duży dla małej grupki ludzi stanie się o wiele lżejszy.

 

Tutaj jest więcej informacji w sprawie reklamy:

Reklama może znajdować się po obu stronach sceny, bokach zwróconych w stronę Dworca Centralnego oraz z drugiej strony w kierunku głównej stacji metra lub przystanków autobusowych. Ludzie przybywający do Warszawy głównie przemierzają ten pasaż ok 500 m pośrodku którego będzie stała scena. To znaczy że najbardziej widoczne dla przechodniów są boki. Kalkulacje mówią, że przez sama stację metra przewija się dziennie ponad milion osób. Z tyłu sceny również znajduje się szeroki pasaż i parkingi oddzielające scenę od Pałacu Kultury i Nauki będącym wizytówką i sercem Warszawy. Zatem zamieszczenie reklamy może znajdować się na

- bok sceny w stronę Dworca Centralnego – 10 m szerokości i 8 m wysokości

- bok sceny w kierunku głównej stacji metra – 10 m szerokości i 8 m wysokości

- tył sceny w kierunku Pałacu Kultury – 12 m szerokości i 8 m wysokości

- barierki z przodu sceny – ok 16 m szerokości i 1,2 wysokości

- barierki z tyłu sceny – ok 16 m szerokości i 1,2 wysokości

- namiot z tyłu sceny – 3/6 metra i 2 m wysokości – boki są do zajęcia reklamą

- można postawić jakikolwiek dodatkowy płot z reklamą

- możemy dodać reklamę do banera na www.tydzienjezusa.pl

- możemy dodać reklamę na fb Tygodnia Jezusa (ponad 2000 fanów) i Marszu dla Jezusa (prawie 50 000 fanów)

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324330
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram