Wokaliści ELOHIMu występią dla nas po marszu

 

28696 115018391863387 3123668 n

Skład ELoHiM powstał w 2004r. w Warszawie. Są to młodzi ludzie, których zjednoczyła wiara w Boga. Każdy z członków zespołu ma za sobą pewne przejścia związane z ciężkimi narkotykami, alkoholem lub depresją. Teraz są pełni zapału do życia, które uratował im Bóg. Dzięki Niemu część z członków składu nie siedzi w pace, część nie zakoksowała się na śmierć, a część nie została pogrążona w smutku. Ich celem jest pokazywanie Boga takim jakim On naprawdę jest, takim jakiego Go poznali.

Ich koncerty grane są tylko z prawdziwymi, żywymi instrumentami, co pozwala na bardziej dynamiczne brzmienia na scenie. Wokaliści ELOHIMu występowali na wielu festiwalach, nap Song of Songs, Slot Art Festiwal i wiele innych. Za to instrumentaliści zespołu czynnie współtworzą warszawską scenę uwielbieniową m.in. Grzegorzem Klocem. Współpracują także sesyjnie z wieloma chrześcijańskimi artystami, m.in. z Sebastianem Urbanem (TGD, Piotr Płecha), Yurem i Kolą (Royal Rap, TGD, Kawa, Gospel Rain). W ciągu niecałych czterech lat zespól zagrał ponad 100 koncertów w kraju i zagranica. Na scenie zespól wyróżnia się umiejętnością stworzenia niepowtarzalnego show. Nawiązany kontakt z publicznością sprawia ze nie czuje się ona odosobniona.

ELOHIM z żywymi instrumentami. Bębny, bas, gitara elektryczna, klawisz, to standardowe wyposażenie koncertowe. Na przełomie roku 2005-2006 ukazała się pierwsza debiutancka płyta zespołu zatytułowana “Królewski Luuz”. Drugi krążek "Ja Wracam" ukazał się we wrześniu 2010r. Jest to niezwykle nowatorska produkcja, pełna świeżych pomysłów i ciekawych muzycznych rozwiązań.

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318007
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram