Za każdą wspaniałą inicjatywą stoi powołany przez Boga człowiek.

Jest to niesamowite partnerstwo pomiędzy Stwórcą a stworzeniem. Powołani często są pasjonatami Bożego Królestwa.

W przypadku naszego konkursu muzyki chrześcijańskiej „Glory” jest podobnie. Mamy wolontariuszy, artystów i osoby wspomagające. Mamy również tych, których nie zawsze widać czy słychać a bez których tego typu wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Jedną z takich osób jest Grażyna Konieczna, nasza pani dyrektor artystyczna Festiwalu „Glory”. To właśnie ona zajmuje się organizowaniem festiwalu, aby był dla nas wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Niezliczona ilość poświęconych godzin, setki spotkań i potężna wiara wyrażają oddanie, z którym Grażyna podchodzi do wyzwania, które przed nią postawił Bóg.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani dyrektor artystycznej Grażynie Koniecznej za jej wiarę i oddanie Bożym sprawom. Zmagając się z różnymi organizacyjnymi przeciwnościami udowadnia nam wszystkim, że naprawdę można chodzić po wodzie. Bardzo ci Grażynko, dziękujemy.

Grażyna Konieczna posiada wykształcenie muzyczne i tytuł zawodowy muzyk-wokalista, uzyskany w klasie śpiewu klasycznego.

Grazyna Konieczna

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
324317
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram