Zapowiedź wydarzeń 2017

Ekscytujący czas, nowy rok, nowe wyzwania, nowe potencjalne zwycięstwa, kolejne Marsze dla Jezusa! Czy jesteście gotowi aby posiąść naszą wspólną Ziemię Obiecaną? Stańcie się częścią tego co Bóg robi w naszym kraju i nie tylko tu! Dołącz do Armii Boga Żywego i pomaszeruj razem z nami w jedności, pod sztandarem Jezusa Chrystusa, zdobywając następne dusze dla Jego chwały i dla Jego Królestwa! Jeżeli myślisz kochany Bracie czy też Siostro podobnie tak jak my, skontaktuj się z nami (informacja podana poniżej).

W Królestwie Bożym zawsze jest coś do zrobienia. Ten rok zapowiada się wspaniale. Tydzień Jezusa w Trójmieście, Wrocławiu i Warszawie. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Glory” (trzecia edycja). Marsze dla Jezusa w kilkudziesięciu miastach i to nie tylko w Polsce. Zapraszamy Was do polubienia naszych stron, gdzie na bieżąco będziemy informować o tych wspaniałych wydarzeniach. Nie siedź i nie przyglądaj się biernie ale rzuć się w wir wydarzeń i przeżyj razem z nami współczesne Dzieje Apostolskie. Bóg jest taki sam wczoraj dzisiaj i na wieki! Pragnie działać przez takich ludzi jak Ty i ja. Prześlij informację dalej, dołącz do naszych partnerów, zasponsoruj jakąś część tych wydarzeń. To jest czas dla Danieli, Dawidów, Ester i Gedeonów. To jest czas dla herosów wiary, którzy pragną współpracować z Żywym Bogiem - Bogiem znaków i cudów. To jest Twój czas jeżeli tylko pragniesz! Nie bądź już nigdy więcej usatysfakcjonowany siedzeniem w kościelnej ławce ale wyjdź i zamanifestuj to, w co wierzysz! To jest nasz czas! Urodziliśmy się właśnie teraz aby stać, jak niegdyś inni, w wyłomie, deklarując: Jeżeli Bóg z nami to któż przeciwko nam?! Czy wiesz, że przykładając swoje ręce do tego pługa, stajesz się częścią przyszłych zbiorów?

Wyzwanie nie jest proste. Dla jednego człowieka niemożliwe. Jednak dla nas razem, wspólnie, w jedności z Bogiem jest osiągalne. Służymy Bogu dla którego niemożliwe jest możliwe!
Wspólnie zajdziemy dalej, zdobędziemy więcej, polecimy wyżej! Błogosławimy Was w imieniu Jezusa Chrystusa. - Artur Pawłowski wraz z zespołem Tygodnia Jezusa, Marszu dla Jezusa i Festiwalu „Glory”.

Informacje do osób odpowiedzialnych za organizacyjną stronę tych wydarzeń:
Jeży Przeradowski Tydzień Jezusa 48691355773 jerzyprzeradowski@gmail.com
Grażyna Konieczna Festiwal „Glory” 48-606 717 646 glory.festiwal@gmail.com
Artur Pawlowski Marsz dla Jezusa 403-607-4434 art@streetchurch,ca
www.tydzienjezusa.pl https://www.facebook.com/tydzienjezusa/?fref=ts
www.marszdlajezusa https://www.facebook.com/marszdlajezusa/
Festiwal „Glory” https://www.facebook.com/festiwalmuzykiglory/

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
287746
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram