Zaproszenie na Marsz!

OGÓLNOPOLSKI MARSZ DLA JEZUSA

Zaproszenie! Warszawa 2012!

Mam zaszczyt zaprosić na Marsz dla Jezusa, który odbędzie się dnia 19 maja 2012 roku!

Celem Marszu jest wywyższenie imienia Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy odważnie i bez wstydu ogłaszać imię Jezusa Chrystusa nad naszym krajem .

Przez wiele lat ludzie modlili się się o przebudzenie. Chrześcijanie prosili Boga o wielkie żniwo dusz. Ten czas właśnie nadszedł. Jezus otworzył nam wszystkim cudowną możliwość, aby przejść razem z Nim ulicami stolicy i wyraźnie ogłosić, ze Chrystus zmartwychwstał, żyje i króluje! Chcemy jednym głosem proklamować Królestwo Boże na ziemi.

„Królestwo Boże jest pośród was” (Łk.17:21).

Jest tylko jedno ciało Chrystusa.

Jezus Chrystus jest tym, który łączy, kiedy wracamy do prostoty ewangelii i razem manifestujemy jedność w naszym Panu, bez podziałów denominacyjnych. Nadszedł czas dla Kościoła by pokazać światu niepodzielność Ciała Chrystusa.

Ogłaszamy: „Jeżeli Bóg jest z nami to któż przeciwko nam..”.Ogłaszamy: „Możemy zrobić wszystkie rzeczy dzięki Chrystusowi, który nas wzmacnia!” Gdy w jedności wywyższamy imię Jezus, niebo stoi otworem.

Marsz 19 Maja 2012 roku rozpocznie się przy Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, Wiejska, 4/6/8 Warszawa, o godz.14:00 (zbiórka o 13:00). Będziemy maszerować ul. Wiejską, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem do Placu Bernardyńskiego.

Kulminacją Marszu będzie koncert - uwielbienie Jezusa Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu (Plac zwany Bernardyńskim).

Będziemy również częstować kiełbaskami z grilla, a także napojami. Po marszu będzie kilka godzin dobrej zabawy, koncerty i wspólne, rodzinne jedzenie.

W ramach przygotowań tego wielkiego wydarzenia, zbudowaliśmy specjalna stronę internetową, która można znaleźć pod adresem www.marszdlajezusa.pl.

Na witrynie internetowej znajdziecie listę organizacji sponsorujących marsz, mapę z trasą przemarszu i zasoby promocyjne do pobrania za darmo. Co więcej, niedługo będzie można pobrać słowa piosenek, które będziemy śpiewać podczas marszu.

Otwarcie marszu zapoczątkuje przecięcie łańcucha, jako symbolu tego, że Jezus uwalnia. Jest to naprawdę historyczna i ekscytująca chwila na chwałę Pańską.

Bóg jest wspaniały. Jesteśmy gotowi na zdobycie naszego kraju dla Jezusa i odebrania tego wszystkiego, z czego okradł nas diabeł. Jest to czas Gedeonów i Dawidów, czas synów i córek żywego Boga.

Niech cały świat zobaczy, że Polacy kochają żywego Boga-Jezusa!

Przyłącz się i wejdź z nami do Ziemi Obiecanej!

 

Artur Pawłowski

 

 

 

 

 

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
318007
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram