Zaproszenie! Warszawa 2014!

OGÓLNOPOLSKI MARSZ DLA JEZUSA

Zaproszenie! Warszawa 2014!

Gorąco zapraszamy na kolejny ogólnopolski Marsz dla Jezusa –15 Czerwca 2014 w Niedziele, zbiórka od godz. 10.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie!!! Rozpoczniemy o godzinie 12.00 uroczystym złożeniem wieńca na grobie Nieznanego Żołnierza. Będzie to wydarzenie na którym nie może was zabraknąć!

Celem Marszu jest wywyższenie imienia Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy odważnie i bez wstydu ogłaszać imię Jezusa Chrystusa nad naszym krajem.

Przez wiele lat ludzie modlili się się o przebudzenie. Chrześcijanie prosili Boga o wielkie żniwo dusz. Ten czas właśnie nadszedł. Jezus otworzył nam wszystkim cudowną możliwość, aby przejść razem z Nim ulicami stolicy i wyraźnie ogłosić, ze Chrystus zmartwychwstał, żyje i króluje! Chcemy jednym głosem proklamować Królestwo Boże na ziemi.
 
„Królestwo Boże jest pośród was” (Łk.17:21).

Jest  tylko jedno ciało Chrystusa.
 
Jezus Chrystus jest tym, który łączy, kiedy wracamy do prostoty ewangelii i razem manifestujemy jedność w naszym Panu, bez podziałów denominacyjnych. Nadszedł czas dla Kościoła by pokazać światu niepodzielność Ciała Chrystusa.

Ogłaszamy: „Jeżeli Bóg jest z nami to któż przeciwko nam..”.  Ogłaszamy: „Możemy zrobić wszystkie rzeczy dzięki Chrystusowi, który nas wzmacnia!” Gdy w jedności wywyższamy imię Jezus, niebo stoi otworem.

Marsz 15 Czerwca 2014 roku rozpocznie się na Placu Piłsudskiego o godzinie 12.00 przy grobie Nieznanego Żołnierza.

Kulminacją Marszu będzie koncert - uwielbienie Jezusa Chrystusa i ewangelizacja z udziałem Franklina Grahamna amerykańskiego ewangelisty, autora kilku książek. Syna Billy’ego Grahama.

W ramach przygotowań tego wielkiego wydarzenia, zbudowaliśmy specjalna stronę internetową, która można znaleźć pod adresem www.marszdlajezusa.pl.

Na witrynie internetowej znajdziecie listę organizacji sponsorujących marsz, mapę z trasą przemarszu i zasoby promocyjne do pobrania za darmo.

Otwarcie marszu zapoczątkuje przecięcie wstęgi, jako symbolu tego, że Jezus uwalnia. Jest to naprawdę historyczna i ekscytująca chwila na chwałę Pańską.
 
Bóg jest wspaniały. Jesteśmy gotowi na zdobycie naszego kraju dla Jezusa i odebrania tego wszystkiego, z czego okradł nas diabeł. Jest to czas Gedeonów i Dawidów, czas synów i córek żywego Boga.

Niech cały świat zobaczy, że Polacy kochają żywego Boga-Jezusa!

Przyłącz się i wejdź z nami do Ziemi Obiecanej!

Artur Pawłowski

IMG 0030

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
287743
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram