Mówcy 

Rok 2013

  

9025

Krzysztof Jędrzejewski, zarządza grupą Kopex, która zatrudnia ponad 6000 pracowników w Polsce i w firmach na całym świecie. 

"Nie wstydzę się mówić o Bogu, że Bóg jest dla mnie najważniejszy. W biznesie często spotykam się z niezrozumieniem i konsternacją, natomiast to nie w żaden sposób nie powstrzymuje przed tym, aby na ten temat mówić, pomimo że nie wszyscy to rozumieją.

 W polskiej tradycji mówienie na temat wiary jest uznawane za coś bardzo osobistego, o czym nie wypada mówić w sposób publiczny, natomiast uważam, że jest to kwestia jednak najważniejsza, o której powinniśmy mówić i poprzez własne świadectwo możemy poruszyć, a co najmniej zastanowić inne osoby. Jeśli Bóg w Biblii mówi, abyśmy głosili Jego ewangelię, głosili Jego Słowo, to chcę postępować zgodnie z Jego nakazem, z Jego słowami. Nie wstydzę się Jezusa zachęcam do odważnego mówienia o swojej wierze."-Krzysztof Jędrzejewski

 


 

2graham-kendrick-446

 Graham Kendrick został nazwany ojcem współczesnej muzyki uwielbienia. Napisał setki pieśni uwielbienia, między innymi Shine Jesus Shine, Knowing You and The Servant King (Świeć, Jezus świeć, Znając Ciebie, Sługą Król). Piosenki Grahama wpłynęły na tysiące kościołów na całym świecie.

Wiodącym motywem, dla którego Graham Kendrick został zaproszony do prestiżowego udziału w polskim Marszu dla Jezusa 2013 jest jego pionierski udział w organizowaniu Marszów dla Jezusa w Wielkiej Brytanii w latach 80-tych. W 1987 roku trzy kościelne ugrupowania z Rogerem Forster, Gerald Coates i Lynne Greena wraz z Grahamem jako worship-liderem rozpoczęły ruch, który w ciągu trzech lat objął Anglię, Amerykę oraz Europę, by ostatecznie pojawić się na całym świecie w postaci setek mniejszych marszów. Oficjalna strona: www.grahamkendrick.co.uk  Więcej o Grahamie Kendrick naciśnij tutaj 

50a2316e01d10 k27Piotr "Gepard" Stępniak: "Kradłem, rabowałem, w więzieniu stałem się innym człowiekiem."

"Handlowałem narkotykami, bronią i kobietami. Moje ręce wiele razy ociekały krwią. Nie było dla mnie nadziei. Podrzynałem sobie gardło, ale nie potrafiłem umrzeć. Dwadzieścia cztery lata przesiedziałem w więzieniu i byłem pewien, że w jednym z nich w końcu umrę. Uniknąłem tego cudem."

"Bóg mi pokazał, że z powodu moich doświadczeń mogę pracować w profilaktyce jeździć po szkołach, mówić o tym, czym grożą narkotyki i alkohol."

Handel bronią, kobietami, napady, działalność w mafii. Piotr był niezwykle groźnym przestępcą znanym pod pseudonimem ‘Gepard’. W więzieniach spędził ponad 20 lat. Jego życie zatoczyło wielkie koło. Od bezwzględnego bandyty, do człowieka niosącego pomoc ludziom. więcej:

 


 

DSC04815Jerzy Przeradowski Pastor Kościoła Chrześcijańskiego "Jezus Żyje", od 20 lat w służbie zakładania i prowadzenia zborów oraz ewangelizacji uzdrowieńczych, które prowadzi w całym kraju, w większości nauczyciel.

Krajowy koordynator Ogólnopolskiego Marszu dla Jezusa

     Czytaj więcej

 

0

Rev. Antoni Dąbrowski Biskup Polskich Kościołów Pełnej Ewangelii w Kanadzie. Założyciel Polskiego Kościoła Misyjnego „KERYGMA" dla Polaków w Grecji. Organizator Światowych Zjazdów „POLONIA DLA CHRYSTUSA". Misjonarz wśród Brazylijczyków polskiego pochodzenia.

W Kanadzie otrzymał tytuł Doktora Teologii Honoris Causa. Usługiwał dla rodaków w wielu krajach świata jak Australia, Anglia, Belgia, Szkocja, Grecja, Niemcy, Irlandia, Francja, USA i Kanada. Kaznodzieja konferencyjny. Pastor Polskiego Kościoła Pełnej Ewangelii w Toronto.

 

 


 

header-photoJacek Weigl ukończył studia z Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w finansach i bankowości.

Założył przedszkole, szkołę, gimnazjum w Warszawie, pomógł wystartować kilkunastu placówkom w Polsce. Ukończył Szkołę Sportową, przez kilka lat uczył tańca współczesnego i latynoamerykańskiego, jako dyrektor szkoły organizował turnieje międzyszkolne piłkarskie.

W 2003 roku założył Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, którego jest prezesem. Przez kilka lat był członkiem zarządu Ursynowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski. Integruje młodzież i uczy ich szacunku do autorytetów poprzez kursy, szkolenia, wyjazdy. Jako szczęśliwy małżonek i ojciec prowadzi kursy małżeńskie. Współorganizator koncertów młodzieżowych na Ursynowie w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego oraz w Domach Kultury na Ursynowie. Organizator spotkań z ciekawymi osobami kultury. Założyciel zespołu młodzieżowego promującego muzykę z przesłaniem.

 


 

387043 425969620774145 1225587290 nPaweł Bukała Pastor Kościoła Ulicznego w Warszawie, współzałożyciel Kościoła Ulicznego w Szczecinie.

Założyciel Ośrodka Nowy Początek dla osób bezdomnych i uzależnionych w Warszawie , ewangelista.

 

 Czytaj więcej


 

 


 

221 nolonger3David Pierce - jest założycielem i wokalistą rockowego zespołu No Longer Music. W latach osiemdziesiątych David wspólnie z grupą przyjaciół rozpoczął pracę ewangelizacyjno - misyjną wśród punków i narkomanów w Amsterdamie. W tym celu założył organizację Steiger www.steiger.org

Mottem służby Davida jest przemawianie do młodych ludzi w sposób czytelny i zrozumiały, bo jak często powtarza: „Jezus bardzo zwracał uwagę na komunikatywność swoich słów i do rybaków mówił przypowieści o rybach i sieciach, do rolników o ziarnie i pasterzach. Więc aby przemówić do środowisk alternatywnych, David postanowił sięgnąć po muzykę i formy przekazu czytelne dla tego typu osób. Tak powstał No Longer Music.

Dzisiaj Steiger jest organizacją prowadząca pracę w m. in. na Ukrainie, w Nowej Zelandii, Libanie, Turcji, USA, Polsce, Niemczech, Chorwacji, Finlandii i Chille i Brazylii. Steiger prowadzi centrum szkoleniowo-treningowe w Kroegis (okolice Drezna) w Niemczech.

David Pierce jest również popularnym mówcą. Przemawiając na konferencjach, seminariach, nabożeństwach elektryzuje, a czasem wręcz szokuje swoich słuchaczy, mając w tym jeden cel - zarazić ich swoją niesamowitą miłością do ludzi zgubionych, szczególnie tych, którzy identyfikują się z różnymi subkulturami. David napisał trzy książki i każda z nich została wydana w języku polskim: „Rockowy kapłan", „Tańczący ze skinami", „Żyjąc w klatce na szczury". Wkrótce w języku polskim ukaże się jego najnowsza, już czwarta, książka. 

MDJ2Kontakt z mediami - Grażyna Konieczna - absolwentka Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, wokalistka, manager. Około dziesięć lat współpracowała z krakowskim oddziałem TVN przy produkcji seriali z gatunku "docu crime".

Przez dwa lata prowadziła w komercyjnej, krakowskiej rozgłośni radiowej autorskie cykle "Edukacja Konieczna" oraz "Dylematy", poruszając w nich problemy zarówno społeczno-kulturalne jak i dotyczące wiary. Aktualnie współpracownik jednej z internetowych telewizji chrześcijańskich.

W 2012 r. była koordynatorem pierwszej polskiej edycji Festiwalu Życia, odpowiadając za część artystyczną, reprezentację w mediach oraz za zaplecze gastronomiczne. Pełniła też rolę producenta koncertu inauguracyjnego Festiwalu Życia w Operze Krakowskiej. To trzydniowe przedsięwzięcie  ewangelizacyjne przyciągnęło około 20 tysięcy gości nie tylko z Polski.

 Grażyna Konieczna tel. 606 717 646  grazyna.konieczna@gmail.com

 


 

IMG 0070

 Artur Pawłówski, wraz z grupą oddanych Bogu ludzi, cztery razy w tygodniu karmi setki bezdomnych na ulicach miasta Calgary, głosząc z odwagą Ewangelię, czego rezultatem były nawrócenia narkomanów, dealerow narkotyków, prostytutek, a nawet płatnych morderców (część z tych osób pracuje dotychczas w kościele ulicznym jako wolontariusze), jak również liczne uzdrowienia dotykające tych, którzy dzięki służbie kościoła ulicznego przyszli do Boga z wiarą.

Wyjście z Ewangelią na ulicę i obserwacja padających na kolana przed Bogiem ludzi, dla których nie było już ani nadziei, ani miejsca w społeczeństwie, przekonała Artura o potrzebie wyjścia Chrześcijan z kościelnych ławek na zewnątrz - do ludzi, którzy bez tego nigdy nie usłyszeliby Dobrej Nowiny o wolności dostępnej dla każdego, kto uwierzy w doskonałą ofiarę, jaką Bóg w osobie Jezusa Chrystusa złożył raz na zawsze za nas.

Perły Reportażu PR - naciśnij tutaj: "Adwokat ulicy"

Więcej informacji o organizatorze można znaleźć na www.streetchurch.ca

 


 

Andrzej nedzusiak

Andrzej Nędzusiak – zwierzchnik i prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie, pastor Zboru Kościoła Bożego w Chrystusie "Dom Boży" w Warszawie, jeden z liderów ruchu modlitwy w Polsce, przewodniczący rady krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP, z wykształcenia matematyk.

Andrzej Nędzusiak jest promotorem ruchu "Polska dla Jezusa", nieformalnej międzynarodowej grupy pastorów. Był organizatorem XXIV Spotkań Modlitewnych 2006 w Warszawie. 


 

883388 490373940999677 1270505794 o

Marek Majewski - od ponad 20 lat pastor Kościoła Bożego w Chrystusie "Bez Ścian" w Zielonej Górze, muzyk i szyszkarz.

Inspiracyjny mówca, pełen pasji w niesieniu Bożego życia również poza mury kościoła.

"Piękny wiosenny dzień na wsi. Mój brat i dziewczyny siedzą w starej bryczce przypalając dżejta z marihuaną. Odruchowo wyciągnąłem rękę po skręta, lecz mój młodszy braciszek podaje go siedzącej obok niego dziewczynie. Chcę zapalić po niej, jednak z uśmiechem podaje go dalej. Cóż za bezczelność tak mnie potraktować, mnie który własnymi rękoma doglądałem marihuany wyhodowanej z najlepszych nasion otrzymanych od przyjaciela. Tak bym wcześniej odebrał tą sytuację, lecz w moim wnętrzu coś się zmieniło i uznałem to za wolę Nieba..."     Czytaj dalej

 


 

Liliana Cydejko 2

Liliana Cydejko - jest częścią Chrześcijańskiej Wspólnoty „Górna Izba" w Gorzowie Wielkopolskim. Od bardzo wielu lat usługuje w proroczym namaszczeniu, niosąc pociechę i zachętę i prorocze wejrzenie.

Liliana kocha ludzi i wykazuje się dużą skutecznością w pracy duszpasterskiej z ludźmi, wykazując niespożytą energię i ogromny entuzjazm w modlitwie o innych.

Działa w ruchu „Polska dla Jezusa". Mieszka w Sierakowie wraz ze swoją rodziną.

 

jurek r

 Jerzy Rycharski-pastor KBwCh w Kaliszu szeroko znany w kraju jako żarliwy kaznodzieja z duchowym autorytetem, którego pasją jest bliska relacja z Bogiem.

 

 

 

 


 

Wiesla Zieba

 Polska dla Jezusa - Wiesław Ziemba – senior pastor Kościoła Bożego w Chrystusie, inspirujący nauczyciel i wykładowca,  założyciel kościoła „Anastasis” w Legnicy, w apostolskiej i ojcowskiej służbie wielu kościołom w Polsce, przedstawiciel i jeden z liderów ruchu Polska dla Jezusa.

Główne akcenty jego nauczania, to przywrócenie Bożych standardów w życiu i służbie. 

A Bajenski 2

Patronat Kościoła Chrystusowego w RP nad Marszem dla Jezusa potwierdził Prezbiter Naczelny Kościoła Chrystusowego w RP Pastor Andrzej Bajeński

W. Andrzej Bajeński – pastor, naczelny prezbiter Kościoła Chrystusowego w RP, absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, Hope International University w Fulerton, Kalifornia.

W latach 1981–2004 pastor przełożony Społeczności Chrześcijańskiej w Warszawie. Od roku 2000 prezbiter naczelny Wspólnoty Kościołów Chrystusowych w RP. Założyciel i dyrektor Centrum Rozwoju Kościoła "ProEcclesia". Wykładał homiletykę oraz naukę o kościele w Warszawskim Seminarium Teologicznym. Członek Rady Krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP. Od 1975 roku żonaty z Urszulą, ma dwoje dorosłych dzieci.

 


 

Zdjecie0083 001

Kapelan Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego Boanerges, pastor Karol Głuszek z Chojnic, fan starych motocykli, ojciec motocyklistki, ewangelista motocyklistów na Slot Art Festivalach, narrator Głosu Ewangelii, mówca na konferencjach Chrześcijańskiego Przebudzenia w Kutnie, współorganizator marszu.

 

 

 

 

 


 

5 

Leszek Mocha – ewangelista ,członek Naczelnej Rady Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. W NRK odpowiada za Misję i Ewangelizację oraz Misję Zagraniczną. Nawrócił się w 1982 r, ordynowany na prezbitera w 1988 r. Jest pastorem Kościoła Zielonoświątkowego w Jastrzębiu Zdroju. W latach 1987-2000 był dyrektorem Misji Krajowej. Jest absolwentem The International Bibie Training Institute w Burgess Hill, w Anglii. Usługuje na ewangelizacjach w kraju i za granicą, a także na kongresach i zlotach młodzieży. Jest wykładowcą Krakowskiego Seminarium Biblijnego oraz Seminarium Teologicznego w Ustroniu. Rodzina: żona Małgorzata, córki Kamila i Oliwia. 

 

  

Rok 2012

  

IMG 9650

 Artur Pawłówski, wraz z grupą oddanych Bogu ludzi, cztery razy w tygodniu karmi setki bezdomnych na ulicach miasta Calgary, głosząc z odwagą Ewangelię, czego rezultatem były nawrócenia narkomanów, dealerow narkotyków, prostytutek, a nawet płatnych morderców (część z tych osób pracuje dotychczas w kościele ulicznym jako wolontariusze), jak również liczne uzdrowienia dotykające tych, którzy dzięki służbie kościoła ulicznego przyszli do Boga z wiarą.

 

Wyjście z Ewangelią na ulicę i obserwacja padających na kolana przed Bogiem ludzi, dla których nie było już ani nadziei, ani miejsca w społeczeństwie, przekonała Artura o potrzebie wyjścia Chrześcijan z kościelnych ławek na zewnątrz - do ludzi, którzy bez tego nigdy nie usłyszeliby Dobrej Nowiny o wolności dostępnej dla każdego, kto uwierzy w doskonałą ofiarę, jaką Bóg w osobie Jezusa Chrystusa złożył raz na zawsze za nas. Perły Reportażu PR - naciśnij tutaj: "Adwokat ulicy"

Więcej informacji o organizatorze można znaleźć na www.streetchurch.ca 

 

 


 

maja 2012Jerzy Przeradowski Pastor Kościoła Chrześcijańskiego "Jezus Żyje", od 20 lat w służbie zakładania i prowadzenia zborów oraz ewangelizacji uzdrowieńczych, które prowadzi w całym kraju, w większości nauczyciel.

     Czytaj więcej

 

 

 

 

 

 


 

161192 100001634190731 5894812 nArtur Ceroński jest żywym świadectwem tego, że Bóg jest w stanie pełnego grozy, nienawiści i samotności gangstera przemienić w pełnego miłości i pokory cżłowieka chcącego służyć innym. Dzięki poznaniu jedynej prawdziwej Miłości, możliwe jest rozpoczęcie życia raz jeszcze - można narodzić się na nowo!

                                       Czytaj więcej 

 

 


 

2indeksPastor kościoła Andrzej Stepanov został ordynowany do pastorskiej posługi w Kościele Ewangelicznym. Pastor jest członkiem ICA (International Coalition of Apostles), organizacji założonej przez Petera Wagnera.

Pastor Andrzej studiował teologię biblijną (specjalizacja Stary Testament), a z zawodu jest nauczycielem języków obcych. Autor książki pt.: „Zbuduj mi świątynię" oraz licznych artykułów, jest cenionym mówcą na konferencjach i w Kościołach w kraju i zagranicą.

 Czytaj więcej

 


 

IMG 8908Paweł Bukała Pastor Kościół Uliczny w Warszawie, współzałożyciel Kościoła Ulicznego w Szczecinie.

Założyciel Ośrodka Nowy Początek dla osób bezdomnych i uzależnionych w Warszawie , ewangelista.

 

 Czytaj więcej

 

 

 


 

1indeksRyszard Krzywy Kaznodzieja z Kościoła Zielonoświątkowego z 16-letnim doświadczeniem w pastorskiej służbie od lat służy przesłaniem oraz proroczym poselstwem na terenie całej Polski. Zapraszany do usługi przez różne wyznania jest rozpoznany obecnie jako właściwie jedyny polski głosiciel w bezpośredniej służbie proroka. Lekarz.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

4indeks

 

Anna Aleksandrowska  kotakt z mediami
Tel. +48 663 330 816 anna.sukces@interia.eu

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Marsz dla Jezusa - Warszawa - Polska - Europa - Świat
Statystyki:
Odwiedzin strony
301618
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram